Marcin Najman
Flickr
Autor Bartosz Goluch - 30 Kwietnia 2020

Marcin Najman dostał ofertę życia. Ogromna suma za 5 sekund walki

Marcin Najman znany jest z toczonych w ekspresowym tempie walk, z których zazwyczaj wychodzi jako pokonany. Najnowsza oferta pojedynku jest dostosowana do jego predyspozycji. Za wytrzymanie zaledwie 5 sekund w ringu ma dostać sumę przyprawiającą o ból głowy.

Nietypowe wyzwanie zawodnikowi z Częstochowy rzucił były mistrz świata w boksie Tomasz Adamek. Najman przystał na jego warunki bez wahania. Ma jednak jedno zastrzeżenie.

Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa

Marcin Najman liczy na ogromny zarobek

Tomasz Adamek po raz kolejny odniósł się do Marcina Najmana w rozmowie z "Super Expressem". "Góral" nie przebierał w słowach, deklarując, że pokonałby go w ringu w kilka sekund. Najman bardzo szybko odpowiedział mu na Twitterze. Nagrał film, w którym proponuje mu walkę w dowolnej formule. Domaga się tylko spełnienia jednego warunku.

- Tomaszu Adamku, dwa tygodnie temu wystawiłeś do walki ze mną swojego czempiona, asa atutowego, znanego polskiego kryminalistę, Mariusza Grabowskiego. On miał postawić milion i ty miałeś postawić milion na to, że nie wytrzymam w walce z nim na gołe pięści dwudziestu sekund. Ja to wyzwanie przyjąłem. Mało tego, zadeklarowałem, że jeden z tych dwóch milionów przekażę na warszawskie hospicjum dla dzieci - mówi w nagraniu Najman.

Najpiękniejsza polska sędzia wychodzi za mąż. Wiemy, kim jest jej wybranek (FOTO)Najpiękniejsza polska sędzia wychodzi za mąż. Wiemy, kim jest jej wybranek (FOTO)Czytaj dalej

Najman zgadza się na starcie

Najman zgłasza gotowość do walki w dowolnej formule. - Mijały kolejne dni i jak mniemam, Twój czempion obs.. zbroję. A dziś czytam, że to Ty wyzywasz mnie na pojedynek i stawiasz milion na to, iż nie wytrzymam z tobą w walce pięciu sekund. Oniemiałem. Tomaszu Adamku, przyjmuję wyzwanie. Obojętnie w jakiej chcesz formule - boks, MMA, zapasy, na gołe pięści, co tylko chcesz - mówi gwiazdor Fame MMA.

"El Testosteron" stawia Adamkowi tylko jeden warunek. - Te pieniądze muszą być zdeponowane w ciągu siedmiu dni roboczych u włodarzy Fame MMA. To bardzo wiarygodni ludzie i to oni w największej pieczołowitości przygotują tę walkę. Tyle mam ci do powiedzenia - konkluduje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Bać mogą się już nawet uczciwi. Wystarczy podejrzenie, a fiskus zgodnie z nowym prawem zabierze ci wszystko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News