Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Października 2020

Marcin Najman nie mógł wytrzymać. Zaatakował słynnego, polskiego dziennikarza, "jesteś zerem" (FOTO)

Marcin Najman kolejny raz dał o sobie znać kibicom sportu w Polsce. Kontrowersyjny zawodnik Fame MMA opublikował na Twitterze wpis, w którym atakuje znanego polskiego dziennikarza. Sportowiec już wcześniej kilkakrotnie wypowiadał się nim w ostrych słowach. Teraz popularny “Testosteron” postanowił pójść o kolejny krok dalej.

Marcin Najman następną walkę w oktagonie stoczy już w listopadzie, jednak na razie wdał się w pojedynek w mediach społecznościowych. Zawodnik organizacji Fame MMA postanowił zaatakować znanego dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego. Padły mocne i wulgarne słowa.

Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lataPolsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  2. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata


Marcin Najman zaatakował znanego dziennikarza

Już 21 listopada odbędzie się kolejna gala organizacji Fame MMA. W oktagonie zobaczymy między innymi Marcina Najmana, który zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Panowie delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą i mają sobie wiele do udowodnienia.

Nie jest to jednak jedyny spór, w jaki popularny “Testosteron” wdał się w ostatnim czasie. Najman postanowił zaatakować słynnego dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego. Zawodnik MMA w kilku zdaniach powiedział, co myśli o Stanowskim.

Na Twitterze Najmana pojawił się specjalny wpis poświęcony współtwórcy Kanału Sportowego i portalu weszlo.com. Były pięściarz nie przebierał w słowach i dosadnie powiedział, co myśli o Stanowskim. Stwierdził m.in. że dziennikarz “jest zerem”. I jest to najłagodniejsze z określeń, jakich użył w swoim wpisie.

Atak Marcina Najmana na Krzysztofa Stanowskiego to zapewne odpowiedź na publikacje dziennikarza w mediach społecznościowych. W ostatnich dniach Najman bardzo mocno zaangażował się w obronę kościołów, które zdaniem wielu narażone były na taki protestujących na ulicach Polaków.

Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?Czytaj dalej


“Testosteron” znowu atakuje Krzysztofa Stanowskiego

Protesty mają związek oczywiście z decyzją Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył przepisy dotyczące aborcji. W wyniku manifestacji ucierpiało kilka zabytków i elewacji kościołów. Dlatego też, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaapelował o obronę świątyń.

Marcin Najman odpowiedział na apel polityka i ruszył na Jasną Górę, by tam bronić Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej. Dumny z siebie zawodnik MMA publikował w sieci wpisy, w których pokazywał, że jest gotów bronić świątyni. Nikt jednak jej nie atakował.

Krzysztof Stanowski odniósł się do wydarzeń w kraju i zachowania m.in. właśnie Marcina Najmana i opublikował na Twitterze kilka komentarzy, a także wideo, które bliźniaczo przypomina jedno z nagrań Najmana z Jasnej Góry. Dziennikarz oczywiście ironizował.

Panowie mieli zresztą już okazję spotkać się twarzą w twarz i powiedzieć, co im leży na sercu. Marcin Najman kilka miesięcy temu był gościem “Hejt Parku” na Kanale Sportowym współtworzonym przez Krzysztofa Stanowskiego. Nie zabrakło wówczas ostrej polemiki i ataków ze strony ‘“Testosterona”, a wideo biło rekordy oglądalności. Pozostaje nam czekać, jak tym razem Krzysztof Stanowski odniesie się do słów Marcina Najmana.

Źródło; Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego nie wpuszczono mediów? Hanna Lis spekuluje, co rząd może ukrywać na PGE Narodowym
  2. Bardzo niebezpieczne oszustwo. Cyberprzestępcy podszywają się pod WHO
  3. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  4. Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?
  5. Klasyk w Pucharze Polski odwołany. Kibice nie kryją rozczarowania
  6. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa
  7. Zaskakująca reakcja IKEA na strajk kobiet. Klienci są oburzeni

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News