Marcin Najman ostatnia walka
youtube.com/kanal_sportowy
Autor Piotr Bernaciak - 30 Listopada 2020

Marcin Najman ogłosił ważny komunikat. Natychmiast idzie do sądu, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Marcin Najman postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i natychmiast ogłosił fanom, że w najbliższym czasie zamierza wytoczyć pozew sądowy. Domaga się gigantycznej kwoty odszkodowania, jednak trudno ocenić, czy sąd mu je przyzna.

Marcin Najman wywołał wielki skandal na gali Fame MMA 8, kiedy w niespodziewany i zadziwiający osób potraktował Kasjusza Życińskiego w niesportowy sposób, za co został błyskawicznie zdyskwalifikowany. Władze podjęły wobec niego najsurowsze konsekwencje.

Były gwiazdor świata polskiego MMA nie ukrywa jednak, że nie zamierza godzić się z takim werdyktem, dlatego zapowiedział w najbliższym czasie pożegnalną walkę, w której ma zmierzyć się z popularnym polskim youtuberem.

Dziś Marcin Najman zapowiedział, że czeka go prawdopodobnie rozprawa sądowa z Kasjuszem Życińskim. Wszystko przez słowa uczestnika programu Warsaw Shore.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoNa jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoCzytaj dalej

Marcin Najman zadziwił wszystkich swoim faulem na Fame MMA 8

Kilka tygodni przed galą Fame MMA 8 trwały głośne utarczki Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Ten drugi dał mu ostatecznie lekcję w oktagonie, jednak walka nie zakończyła się sportowo. Najman został zdyskwalifikowany.

Odgraża się on jednak, że to nie koniec jego starć z Życińskim. Z oktagonu chce on je jednak przenieść na salę sądową, bowiem jakiś czas temu celebryta stacji MTV oskarżył publicznie Najmana o romans z Esmeraldą Godlewską.

Te słowa bardzo dotknęły zawodnika, bowiem nie tylko był on bardzo przejęty nimi w oktagonie, ale również zdecydował się on pozwać swojego niedoszłego rywala. Poinformował o tym dzisiaj w swoich mediach społecznościowych.

- Pozew złożony. Łajdackie pomówienie będzie wyjaśnione - napisał Marcin Najman na Instagramie, pokazując fanom zdjęcie pozwu, który ma zostać w najbliższym czasie złożony.

Mało kto wie, kim jest tata Igi Świątek. Kiedyś był gwiazdą, osiągał wielkie sukcesyMało kto wie, kim jest tata Igi Świątek. Kiedyś był gwiazdą, osiągał wielkie sukcesyCzytaj dalej

Marcin Najman nie zamierza jeszcze kończyć ze sportem

Okazuje się, że prawdopodobnie będziemy jeszcze mieli okazję obejrzeć Marcina Najmana w oktagonie. Pojedynek z TAXI Złotówą, polskim youtuberem, zapewne przyciągnie wielu widzów, jednak nie wiadomo, na jakiej gali się odbędzie.

Na ten moment wszystkie znaki wskazują na to, że to sam Marcin Najman zorganizuje własną galę, na której być może dojdzie również do innych pojedynków.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News