Marcin Różal Różalski
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 23 Października 2020

Genesis. Marcin Różalski wraca na ring. Już dziś w Łodzi zmierzy się na gołe pięści z Joshem Barnettem

Marcin „Różal” Różalski i Josh Barnett to dwaj główni bohaterowie pierwszej w historii naszego kraju gali walki na gołe pięści o nazwie Genesis. Wydarzenie odbędzie się w Łodzi. W trakcie ważenia o 11,4 kg cięższy okazał się Amerykanin. Polski wojownik pojawi się w ringu mimo kłopotów zdrowotnych, a jego wyzwanie staje się tym bardziej trudne, bowiem Płocczanin miał długą przerwę od startów.

Marcin „Różal” Różalski to bardzo doświadczony zawodnik. Płocczanin swoją karierę zaczynał od kick-boxingu i boksu tajskiego. W 2007 roku został mistrzem świata wagi ciężkiej federacji ISKA, a rok później zdobył mistrzostwo świata WKA wagi superciężkiej.

Ponadto „Różal” stoczył jedną walkę bokserską. Był to pojedynek z Pawłem Newazilem, który odbył się w 2002 roku. Płocczanin wygrał przed własną publicznością w 3 rundzie przez TKO.

Jednak Różalski w 2010 roku związał się z federacją KSW i rozpoczął swoją przygodę w mieszanych sztukach walki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  2. Nieoficjalnie: rząd zamyka gastronomię. Nowe obostrzenia dla seniorów i młodzieży od 26 października
  3. Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniem
Cristiano Ronaldo zmienił się nie do poznania. W trakcie choroby drastycznie zmienił swój wygląd, fani w szoku (FOTO)Cristiano Ronaldo zmienił się nie do poznania. W trakcie choroby drastycznie zmienił swój wygląd, fani w szoku (FOTO)Czytaj dalej

Marcin „Różal” Różalski wraca z emerytury. Ostatnio walczył w KSW

Marcin „Różal” Różalski w 2010 roku podpisał kontrakt z federacją KSW, w barwach której występował przez 7 kolejnych lat.

Wojownik z Płocka stoczył w tym czasie 11 pojedynków. Jego rekord to 7 zwycięstw (3KO) i 4 porażki. Ostatni raz mogliśmy go zobaczyć w akcji 27 maja 2017 roku podczas gali w Warszawie, gdzie „Różal” zdobył międzynarodowe mistrzostwo KSW w wadze ciężkiej.

1 marca 2019 roku polski wojownik ogłosił nawet zakończenie sportowej kariery, jednak nawet pomimo problemów zdrowotnych, Marcin Różalski postanowił wrócić z emerytury, aby stoczyć pojedynek na gołe pięści.

Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Czytaj dalej

Marcin „Różal” Różalski mimo problemów ze zdrowiem będzie się bił na gołe pięści

Marcin „Różal” Różalski stoczy dziś swoja pierwszą walkę na gołe pięści. Jednak powrót do treningów nie był tak łatwy, ze względu na pewne kłopoty zdrowotne.

- Pojawiają się jakieś dolegliwości. W tym okresie przygotowań pewne rzeczy się pojawiły i burzyły mój spokój, ale wyhamowując piętą patrzę w pesel i to normalne, że będzie coś takiego powstawało. To nie są takie kontuzje, że mam siniaka czy zbicie i to zaraz zniknie. To są jakieś zwyrodnienia, z którymi nauczyłem się żyć – odpowiedział 42-latek na pytanie o swoje zdrowie w trakcie ważenia.

Przeciwnikiem „Różala” będzie o rok starszy Josh Barnett. Amerykanin to był mistrz świata UFC z 2002 roku, któremu jednak tytuł odebrano ze względu na wpadkę dopingową.

Dzisiejsza gala Genesis rozpocznie się o godzinie 20:00. Ze względu na pandemię koronawirusa będzie ona dostępna wyłącznie w formie transmisji telewizyjnej w systemie pay per view. Dostęp do oglądania na żywo tego wydarzenia można wykupić na stronie KSWTV.com oraz ipla.tv, w Cyfrowym Polsacie oraz wybranych sieciach kablowych, a jego koszt wynosi 40 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaja Godek znów odpłynęła? Jej słowa przejdą do historii, nie kontroluje się, wielu będzie wściekłych
  2. Urząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyć
  3. Wielki komplement trenera Benfiki w kierunku piłkarzy Lecha. "Mocniejsi od tych z Ligi Mistrzów"
  4. To już koniec legendarnego polskiego klubu? Po 99. latach zawieszono wszelkie zajęcia sportowe, upadek jest bardzo bliski
  5. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News