Marco Asensio kontuzjowany
Autor Piotr Bernaciak - 26 Lipiec 2019

Marco Asensio zabrał głos pierwszy raz po koszmarnej kontuzji

Marco Asensio nabawił się okropnego urazu w starciu z Arsenalem w International Champions Cup. Hiszpan po raz pierwszy publicznie zabrał głos w tej sprawie. W jego słowach można wyczuć wielki żal i smutek, że doszło do takiej sytuacji.

Marco Asensio nie zaliczy spotkania z Arsenalem na International Champions Cup do udanych, choć na placu gry zaprezentował się ze świetnej strony. Hiszpański pomocnik po wejściu na boisko z ławki w przerwie odmienił grę Realu i szybko strzelił gola wyrównującego, wcześniej trafiając również w słupek bramki strzeżonej przez Emiliano Martineza. Mimo niezłej dyspozycji mecz zakończył się dla niego fatalnie.

Kilka chwil po wyrównaniu reprezentant Hiszpanii padł na murawę i stało się jasne, że wydarzyło się coś bardzo pechowego. Dowiedzieliśmy się, że pomocnik nabawił się problemu z kolanem, a jego wściekłość widać było jeszcze na murawie. Zawodnik uderzał pięściami w podłoże ze złości, jednak był bezsilny, nie potrafiąc nawet samodzielnie wstać w obliczu kontuzji.

Krzysztof Piątek: Chciałbym grać z Cristiano RonaldoKrzysztof Piątek: Chciałbym grać z Cristiano RonaldoCzytaj dalej

- Gdy w życiu przytrafiają ci się dobre momenty, po niespodziewanej serii niefortunnych wydarzeń wszystko może ulec nagłej zmianie. Trudno jest to obecnie zaakceptować, ale muszę zacząć nowe wyzwanie w swoim życiu. Nadal wierzę w to, że to będzie świetny sezon. Głosy wsparcia od fanów były dla mnie bardzo ważne. Dziękuje wszystkim z całego serca - napisał na Twitterze pomocnik Realu.

Pod jego wpisem pojawiło się jeszcze więcej komentarzy ze strony kibiców Królewskich. Wierzą oni w swojego pomocnika i zapewniają, że będą wspierać młodego piłkarza w walce o to, by wrócił do gry jak najszybciej. Na ten moment wydaje się jednak, że nie dojdzie do tego prędzej niż za kilka miesięcy. Przerwa może potrwać nawet do końca sezonu.

Następny artykuł