Marek Szkolnikowski
YouTube - Kanał Sportowy
Autor Piotr Bernaciak - 7 Maja 2020

Marek Szkolnikowski podjął decyzję. Koniec z Ekstraklasą w TVP2, czekają nas spore zmiany

Marek Szkolnikowski wziął udział we wczorajszym Hejt Parku na Kanale Sportowym. W jego trakcie padła ważna deklaracja ze strony dyrektora Telewizji Polskiej. Informacje przekazane przez niego zainteresują polskich kibiców, którzy są zaciekawieni dalszymi transmisjami z polskiej

Marek Szkolnikowski pracuje w Telewizji Polskiej od wielu lat, jednak dyrektorem stacji sportowej jest stosunkowo od niedawna. Mimo wszystko TVP Sport obecnie cieszy się najlepszą opinią kibiców od dawna. Stacja radzi sobie coraz lepiej wśród innych przeciwników na rynku, zdobywa kolejne prawa do transmisji i pokazuje widzom coraz ciekawsze formaty, także te tworzone przez Weszło i Kanał Sportowy.

Wczoraj dyrektor Marek Szkolnikowski miał okazję pojawić się w Hejt Parku, gdzie rozmawiał z Krzysztofem Stanowskim, ale także z wieloma widzami oglądającymi transmisję na żywo na portalu YouTube. Doczekaliśmy się między innymi ważnej wypowiedzi dotyczącej dalszych transmisji Ekstraklasy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Anna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszająceAnna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszająceCzytaj dalej

Marek Szkolnikowski zmienia zdanie

Wydawało się, że Ekstraklasa na TVP2 jest dobrym pomysłem, bowiem w ten sposób mogła ona trafić do większej liczby Polaków. Uległo to jednak zmianie, gdy stało się jasne, że można korzystać z TVP Sport w otwartej telewizji. W związku z tym Marek Szkolnikowski stwierdził, że najbliższa transmitowana kolejka Ekstraklasy prawdopodobnie ulegnie zmianom w telewizji publicznej.

- Ekstraklasa w TVP2 się nie sprawdziła. Okazało się, że nie jest to odpowiedni kanał dla piłki, ludzie nie szukają tam Ekstraklasy. Zdecydowanie lepszym miejscem jest TVP Sport, bo też jestanteną otwartą. Teraz będziemy pokazywać spotkania w TVP Sport, zaczniemy od meczu Lech - Legia - ogłosił Marek Szkolnikowski w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim na Kanale Sportowym.

Mariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataMariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataCzytaj dalej

Marek Szkolnikowski zapowiada zmiany w TVP

Widzimy więc, że kierownictwo TVP z Markiem Szkolnikowskim na czele podjęło decyzję o zmianie strategii i przerzuceniu transmisji z Ekstraklasy na antenę TVP Sport. Jest to ciekawy eksperyment, który póki co pokazuje, że widzowie TVP2 nie chcą oglądać Ekstraklasy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News