Maria Szarapowa
Instagram - Maria Szarapowa
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni

Maria Szarapowa zdecydowała się podać fanom publicznie swój numer telefonu, wzbudzając ogromną sensację. Do tej pory gwiazda nie decydowała się na tak nietypowy krok, który nie jest zbyt często spotykany.

Maria Szarapowa ku zdziwieniu wszystkich swoich fanów zdecydowała się opublikować w sieci własny numer telefonu. Tego typu zachowania zdecydowanie nie kojarzą się z działalnością sportowców w mediach społecznościowych. Zazwyczaj za wszelką cenę starają się oni chronić swoją prywatność, zwłaszcza w przypadku zawodników znanych na całym świecie.

Nie ma żadnych wątpliwości, że Maria Szarapowa należy do znanych sportowców. Choć właściwie zakończyła ona już swoją karierę, to jej nazwisko wciąż nierozłącznie kojarzy się z tenisem, w którym przez lata osiągała gigantyczne sukcesy. Reprezentantka Rosji zdecydowała się rozpocząć bardzo nietypową akcję, do której przyłączają się jej znajomi z branży.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Świąteczne zakupy w czasie pandemii. Trzeba o tym pamiętać
Adam Małysz pochwalił się swoim niesamowitym domem. Tak mieszka nasz mistrz (FOTO)Adam Małysz pochwalił się swoim niesamowitym domem. Tak mieszka nasz mistrz (FOTO)Czytaj dalej

Maria Szarapowa publikuje swój numer telefonu

Sportowcy za wszelką cenę chcą chronić swoją prywatność, jak tylko jest to możliwe. Rosjanka w trudnych czasach nieoczekiwanie zdecydowała się jednak opublikować "swój" numer telefonu. Po dodzwonieniu się do Szarapowej usłyszymy jednak nagraną wiadomość, w której była tenisistka prosi o wiadomość. Po wysłaniu wiadomości możemy wyrazić zgodę na dołączenie do specjalnej akcji, po której wiadomości trafią do tenisistki.

Nie można więc po prostu próbować dodzwonić się do pięknej Rosjanki, lecz mimo wszystko wiele osób może próbować dostarczyć jej swoją wiadomość. Jak się dowiadujemy, już po kilku dniach akcji trafiły do niej dwa miliony wiadomości, co musi robić wrażenie.

Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza BarcelonyLeo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza BarcelonyCzytaj dalej

Maria Szarapowa wpadła na niecodzienny pomysł

Taka akcja ma być sposobem na komunikację z odosobnionymi fanami podczas pobytu w izolacji. Sama kobieta nie miała jednak zapewne pojęcia, że zainteresowanie będzie tak ogromne. Jak sama podkreśla, jest zdziwiona tak wielkim odzewem, ale i jednocześnie zaszczycona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  2. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Nieoficjalne: Rząd luzuje zakazy. Otworzy niektóre sklepy w galeriach handlowych, ale tylko z określonych branż

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News