Mario Balotelli prezydent
Instagram - Mario Balotelli
Autor Piotr Bernaciak - 25 Listopada 2019

Prezydent klubu obraził własnego piłkarza. Obrzydliwa wypowiedź na temat Mario Balotelliego

Mario Balotelli spotyka się w ostatnich miesiącach z wieloma obrzydliwymi atakami we Włoszech. Najnowszy z nich nadszedł z niespodziewanej strony. W kuriozalnej wypowiedzi obraził go prezydent własnego klubu.

Mario Balotelli kojarzy się z kibicami nie tylko z doskonałą grą na Euro 2012 oraz z dawnych bramek zdobywanych dla Interu i Manchesteru City, ale również z licznymi skandalami, które zawodnik wywołuje za sprawą swoich nietypowych zachowań. Żarty z jego dziwnych pomysłów były codziennością wśród fanów piłki nożnej z całego świata. Nic dziwnego, bo niektóre z nich rzeczywiście były niezrozumiałe.

W ostatnim czasie piłkarz przeniósł się do klubu z kraju, który niegdyś reprezentował. Występuje w Serie A w barwach beniaminka z Brescii, chcąc w ten sposób odbudować swoją formę. Teraz jednak to on jest obiektem ataków ze strony kibiców, także tych wspierających Brescię. Teraz jednak doszło do wyjątkowo nietypowej i skandalicznej wypowiedzi, której autorem jest... prezydent klubu.

Legenda światowego sportu będzie walczyć na Fame MMA? Pojawiło się wymowne zdjęcieLegenda światowego sportu będzie walczyć na Fame MMA? Pojawiło się wymowne zdjęcieCzytaj dalej

Mario Balotelli obrażony przez prezydenta własnego klubu

- Balotelli? Jest czarny, stara się być jaśniejszy ale sprawia mu to problemy - stwierdził prezydent Brescii Massimo Cellino w jednym z ostatnich wywiadów, mówiąc o swoim podstawowym napastniku.

Słowa włodarza klubu doprowadziły do ogromnego zamieszania pośród wszystkich fanów i ekspertów. Nikt nie spdoziewał się, że mężczyzna zdecyduje się na tak bezpardonowy atak na własnego zawodnika. Mogliśmy spodziewać się, że weźmie go raczej w swoją obronę wobec licznych ataków z ostatnich miesięcy. Okazuje się jednak, że miał on zupełnie inny plan.

Mario Balotelli traci cierpliwość

W ostatnim czasie Mario Balotelli w jasny sposób dał upust swojej frustracji w momencie, gdy kibice zaczęli obrażać go na tle rasistowskim. Możemy spodziewać się, że reakcja po takich słowach będzie bardzo ostra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego show
  2. Neymar płaci za bycie jego "kolegą". Można zarobić więcej, niż niektórzy piłkarze Ekstraklasy
  3. Polacy zagrają ze światową potęgą. Przedstawiamy koszyki przed losowaniem grup Euro 2020
  4. Samolot z polskimi kibicami został porwany. Zrobiło się niebezpiecznie, historia sprzed lat wciąż budzi emocje
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News