Mariusz Grabowski Marcin Najman
YouTube - To Jest Boks
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Mariusz Grabowski zadziwił wszystkich. Marcin Najman wyzwany do walki na gołe pięści

Mariusz Grabowski postanowił nieoczekiwanie rzucić wyzwanie Marcinowi Najmanowi. Słynny zawodnik Fame MMA może wziąć udział w kontrowersyjnej walce. Z pewnością cieszyłaby się ona gigantycznym zainteresowaniem ze strony tysięcy fanów sportów walki w Polsce.

Mariusz Grabowski zupełnie niespodziewanie włączył się w starcie Tomasza Adamka z Marcinem Najmanem. Zawodnik Fame MMA od dawna twierdził, że chętnie zmierzyłby się ze słynnym Góralem, jednak różnica wagi między panami zdecydowanie uniemożliwia taką walkę. Bardziej odpowiednim rywalem ma być właśnie Mariusz Grabowski, który jest bliższy wagowo do Najmana.

Jak się okazuje, pojedynek miałby przebiegać w zupełnie innych warunkach, niż te, do których przyzwyczajony jest Marcin Najman. Mariusz Grabowski wyzwał swojego rywala w formule, która jest nowością w naszym kraju, ale zaczyna zdobywać coraz większą popularność i nie zanosi się na to, by miało to ulec zmianie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Mariusz Grabowski wyzwał Najmana do walki

Tomasz Adamek poinformował na swoim Facebooku, że zorganizuje walkę słynnego promotora Mariusza Grabowskiego z Marcinem Najmanem. Zawodnik Fame MMA potwierdził te informacje, dodając, że połowę zysku zamierza przeznaczyć na cele charytatywne. Ma ona wynosić rzekomo aż milion złotych, więc mowa tu o niewątpliwie bardzo dużym wsparciu.

Do wydarzenia dojść miałoby na gali Gromda, która jeszcze nie zorganizowała żadnego wydarzenia, jednak walka na gołe pięści Mariusza Grabowskiego z Marcinem Najmanem miałaby być głównym magnesem na widownię. W tak specyficznych warunkach przyciągnięcie jednej z gwiazd ostatnich miesięcy na galach Fame MMA z pewnością byłoby ciekawe.

Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Mariusz Grabowski zaproponował swoje warunki

Walka Grabowskiego z Najmanem byłaby jednym z najciekawszych wydarzeń najbliższych tygodni, jeżeli udałoby się ją zorganizować. Nie tylko dlatego, że Polacy spragnieni są wydarzeń sportowych, ale również dlatego, że pojedynki na gołe pięści zyskują coraz większe zainteresowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News