Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Maja 2020

Mariusz Pudzianowski może wrócić na ring. Wyzwanie rzucił mu sam mistrz świata

Mariusz Pudzianowski wkrótce może zmierzyć się z legendą sportów walki. Zainteresowanie pojedynkiem z “Pudzianem” wyraził były mistrz świata UFC Frank Mir. Amerykanin podtrzymuje swoje słowa i zdradza, dlaczego chce walczyć właśnie z Polakiem.

Mariusz Pudzianowski może mieć okazję walki z zawodnikiem, jakiego jeszcze na gali KSW nie oglądaliśmy. Frank Mir był jednym z gości “Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Fighter przyznał, dlaczego chciałby zorganizować walkę z polskim siłaczem.

Kibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerKibice skoków dostali dramatyczną wiadomość. Wielkie zmiany w polskich skokach, z kadrą żegna się trenerCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara


Mariusz Pudzianowski może zmierzyć się z legendą MMA

Kilka dni temu Frank Mir, były mistrz świata najbardziej prestiżowej federacji światowego MMA, a więc UFC w trakcie podcastu “Phone Booth Fighting” przyznał, że byłby zainteresowany walką z Mariuszem Pudzianowskim.

- Dla mnie na przykład walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie, Mariuszem Pudzianowskim, byłaby bardzo interesująca. - powiedział wówczas.

Amerykanin podtrzymuje swoje zdanie, o czym wypowiedział się podczas programu “Oktagon Live” prowadzonym przez Mateusza Borka na Kanale Sportowym. Utytułowany zawodnik zdradził, co sądzi o galach organizowanych przez KSW.

- Widziałem galę KSW, kiedy komentowałem wydarzenie ACB. Szukałem wtedy informacji o Khalidovie, bo walczył dla nich. Zobaczyłem wydarzenie i zrozumiałem, że to naprawdę dobre gale i świetna organizacja. Później mieliśmy wydarzenie w Gdańsku. Byłem pod wrażeniem kibiców i szczerze to zawsze mnie motywuje. - powiedział.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęCzytaj dalej


Były mistrz świata widzi w walce z “Pudzianem” wyzwanie sportowe

Na pytanie, dlaczego upatruje walki z byłym strongmanem, Mir wyjaśnił, że byłoby to dla niego fantastyczne wyzwanie sportowe, ze względu na styl walki, jaki prezentuje Pudzianowski.

- Polacy mają dużo miłości do tego sportu i to jest od razu dostrzegalne. Ludzie przez całą karierę powtarzali mi, że udawało mi się wygrywać przez poddanie dzięki sile i mocy. To byłby świetny eksperyment zmierzyć się z kimś, od kogo na pewno nie jestem silniejszy. Jest zdecydowanie silniejszy ode mnie. To dla mnie jest rodzaj wyzwania. Chciałbym pokazać ludziom, jak naprawdę może wyglądać walka z większym i silniejszym - wyjaśnił.

Źródło: Kanał Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News