Mariusz Pudzianowski
YouTube - 7Nutrition
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Maja 2020

Mariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strata

Mariusz Pudzianowski opublikował na swoim profilu w social mediach emocjonalny post, w którym zdecydował się pożegnać legendarnego Mirosława Daszkiewicza. Popularny “Pudzian” zdradził, że utytułowany polski kulturysta przez lata był jego idolem. 

Mariusz Pudzianowski postanowił pożegnać zmarłego przed kilkoma dniami legendarnego polskiego kulturystę Mirosława Daszkiewicza. Zawodnik MMA opublikował na swoim Facebooku specjalny post, w którym zdradził, jak wielkim idolem był dla niego w czasach młodości utytułowany zawodnik.

Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówAnna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Tragiczny wypadek na trasie S8. Zginął kierowca i 11-letnia dziewczynka


Mariusz Pudzianowski postanowił pożegnać zmarłą legendę

We wtorek dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość o śmierci legendy polskiej kulturystyki, Mirosława Daszkiewicza. Informację o jego odejściu przekazało centrum fitness Arena Żagań, z którym Daszkiewicz przez wiele lat współpracował. Prowadził tam słynną siłownię i trenował innych zawodników. Zmarł po długiej walce z chorobą. Informację potwierdziła również rodzina zmarłego.

Mirosław Daszkiewicz w swojej karierze sięgnął po największe laury kulturystyki. Jest wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem Europy z 1989 roku oraz pierwszym i jedynym Polakiem, który zdobył zaszczytny tytuł Mistera Uniwersum. Jako jedyny nasz reprezentant wziął też udział w słynnych zawodach Mister Olympia, rozsławionych przez Arnolda Schwarzeneggera nim ten rozpoczął karierę aktora. Daszkiewicz zajął w nich 16. miejsce, co było sporym osiągnięciem.

Media obiegła tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitna postać świata sportuMedia obiegła tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitna postać świata sportuCzytaj dalej


Emocjonalny wpis “Pudziana” o Mirosławie Daszkiewiczu

Swojego idola postanowił pożegnać Mariusz Pudzianowski. Popularny siłacz opublikował na swoim profilu w serwisie Facebook emocjonalny post. Dowiedzieliśmy się, że Daszkiewicz był dla obecnego zawodnika MMA inspiracją w początkach jego przygody z siłownią.

- W latach 90 tych pojawiły się pierwsze polskie odżywki. Na blaszanej zielonej puszcze widniał wtedy wizerunek mistrza. Ikona kulturystyki w Polsce. Słynny kulturysta z Żagania miał 60 lat. Żegnaj mistrzu! Jego plakaty wisiały na ścianie, lata 90-te moje początki na siłowni - napisał “Pudzian”.

Źródło: Facebook Mariusz Pudzianowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropna tragedia, 8 osób nie żyje. Ludzie uciekali i mdleli na ulicy za granicą
  2. Tragedia nad Wisłą. Spacerowicz zauważył w wodzie ciało. Policja przyjechała natychmiast
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Sejm podjął decyzję ws. głosowania korespondencyjnego. Co teraz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News