Mariusz Pudzianowski narzeczona
YouTube - KSW
Autor Piotr Bernaciak - 13 Października 2020

Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci

Mariusz Pudzianowski postanowił przerwać milczenie na temat, który interesował od lat wiele milionów Polaków. Wypowiedział się na temat swojego życia prywatnego i choć nie ujawnił szczegółów, to fani nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Mariusz Pudzianowski cieszy się ogromnym uwielbieniem ze strony milionów Polaków, którzy pamiętają nie tylko jego wielkie występy w serii Strongman, ale również walki w ramach różnych federacji sztuk walki. Z tego powodu profil słynnego sportowca w mediach społecznościowych jest śledzony przez bardzo wielu internautów, którzy na bieżąco komentują jego wypowiedzi.

Tym razem jednak słynny zawodnik nie wypowiedział się na temat swoich możliwych kolejnych walk, lecz na temat swojego życia prywatnego, które wyjątkowo interesuje Polaków. Dzieje się tak głównie dlatego, że słynny Pudzian za wszelką cenę chroni swojej prywatności. Dziś jednak zdradził wiadomość, która zaskoczyła tysiące osób na jego profilu na Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Mariusz Pudzianowski ma ukochaną

Mariusz Pudzianowski jak dotąd za wszelką cenę chronił swojej prywatności i nie wypowiadał się na temat tego, czy ma partnerkę. Fani od wielu lat szukają wiadomości na temat jego związku, lecz Strongman unikał skandali i starał się nigdy nie wspominać o swoich perypetiach miłosnych. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że słynny zawodnik ma partnerkę!

- Panie Mariuszu, Ty się bierz za jakąś kobitę - napisał na Instagramie jeden z fanów, wyraźnie zainteresowany życiem prywatnym byłego najsilniejszego człowieka na całym świecie.

Mariusz Pudzianowski postanowił nieoczekiwanie odpowiedzieć na jego komentarz, zaskakując tysiące fanów z całego kraju.

Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Mariusz Pudzianowski zaskoczył fanów swoim wyznaniem

- A Ty myślisz że kto w domu czeka? Kot, jak u Pana K.? U mnie w domu czeka zdrowa kobita. Nie wszystko jest na pokaz, a na pewno nie moje życie prywatne - zdradził sensacyjnie fanom Mariusz Pudzianowski.

Wygląda więc na to, że słynny sportowiec nie chce zdecydować się na ujawnienie personaliów swojej ukochanej, jednak fani po latach w końcu poznali wiadomość, która od wielu lat wyjątkowo ich interesowała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News