Mariusz Pudzianowski wujek
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Łukasz Kowalski - 19 Maja 2020

Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. "Już za chwilę będzie nas więcej" (FOTO)

Mariusz Pudzianowski w domowym zaciszu przygotowuje się do kolejnej walki. Ze względu na epidemię koronawirusa na razie nie będzie miał okazji się wykazać jako zawodnik MMA. - Do formy wracam. Więc nie ma co narzekać - mówił w ostatnim wywiadzie. Ale jak poinformował jego brat, niedługo "Pudzian" będzie musiał sprawdzić się w nowej dla niego roli.

Mariusz Pudzianowski z powodu epidemii koronawirusa nie może odbyć na razie żadnej walki. W ostatnim wywiadzie przyznał, że ma nadzieję, że walki wrócą jeszcze w tym roku. W tej samej rozmowie wskazał, z kim chciałby walczyć. Jednak, póki co musi się przygotowywać w indywidualnym treningu i oczekiwać zakończenia epidemii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystów
Sezon Premier League pod wielkim znakiem zapytania. Wysyp zarażeń COVID-19 w angielskich klubachSezon Premier League pod wielkim znakiem zapytania. Wysyp zarażeń COVID-19 w angielskich klubachCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski szykuje formę

- Na pewno w tym roku będzie walka. Na dziś jeszcze ciężko wszystko sprecyzować z wiadomych względów. Zobaczymy jak się wszystko potoczy. Jeszcze chwilkę muszę poczekać z treningami. Poskładać się do kupy i jedziemy. Na dziś cały czas rehabilitacja idzie. Do formy wracam. Więc nie ma co narzekać - powiedział Pudzianowski w rozmowie na kanale youtube'owym jednego ze swoich sponsorów. - Z kim chciałbym się jeszcze zmierzyć? Na pewno z Peterem Grahamem - stwierdził Polak.

Pudzianowski już w przeszłości walczył z Australijczykiem. W październiku 2015 roku podczas KSW 32 w Londynie Polak przegrał z nim w 2. rundzie. Początkowo Pudzianowski przeważał, jednak w drugiej rundzie osłabienie byłego strongmana wykorzystał Graham, który przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Nie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryNie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski zostanie wujkiem

Pudzianowski, poza czeka nie tylko na wieści o zakończeniu epidemii. Stongman niedługo zostanie wujkiem. Dziecka spodziewa się młodszy brat zapaśnika Krystian Pudzianowski. Krystian to były artysta dico-polo, który nagrał m.in. utwór "Dawaj na ring", który zagrzewał jego starszego brata do walki. Sam również został zawodnikiem MMA. W czerwcu 2019 roku w Zielonej Górze wygrał pojedynek w federacji FFF z Radosławem Słodkiewiczem.

Teraz on i jego narzeczona Paula Hanna Pecura, spodziewają się pierwszego dziecka. Tę niezwykłą wiadomość, młodszy z "Pudzianów" przekazał za pomocą Facebooka. Zawodnik zamieścił zdjęcie z narzeczoną, które wymownie podpisał. - Niedzielny spacerek. Już za chwile będzie nas więcej. Czekamy - możemy przeczytać.

Mariusz Pudzianowski wujek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupują je wszyscy rodzice swoim dzieciom do pokojów. UOKiK ostrzega, co trzecie ma poważne wady
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News