Mariusz PudzianowskiF
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Kwietnia 2020

Były mistrz UFC chce się bić z Mariuszem Pudzianowskim. To byłaby walka roku

Mariusz Pudzianowski może wkrótce mieć szansę stoczyć pojedynek z niezwykle utytułowanym rywalem. Zainteresowanie walką z polskim siłaczem wyraził były mistrz świata federacji UFC. Zawodnik jest pod wrażeniem organizacji walk w Polsce. 

Mariusz Pudzianowski w zaciszu własnego domu wraca do formy po kontuzji. O Polskim zawodniku jest jednak głośno w mediach. Były mistrz świata prestiżowej federacji UFC w ostatniej wypowiedzi, wyraził chęć walki z “Pudzianem”.

Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotykiPolicja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotykiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze


Mariusz Pudzianowski może wkrótce mieć rywala z UFC

Wkrótce może dojść do historycznej w dziejach organizacji KSW walki. Były mistrz świata organizacji UFC Frank Mir wyraził chęć walki z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran sportów walki jest pod wielkim wrażeniem organizacji walk w Polsce i możliwe, że wkrótce podpisze z nią kontrakt.

Mir w podcascie “Phone Booth Fighting” zdradził, że wkrótce dobiegnie końca jego współpraca z organizacją Bellator. Zawodnik musi stoczyć tylko jedną walkę, by wypełnić kontrakt. Później może zakończyć bogatą w sukcesy karierę, bądź też związać się z inną federacją. Jak się okazuje, może to być właśnie KSW.

- KSW robi fenomenalne show. Wartość ich produkcji jest szalona. Na dodatek mają dość ciekawe walki w kategorii ciężkiej - powiedział Mir.

Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matkąCristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matkąCzytaj dalej


Były mistrz świata jest pod wrażeniem KSW i Pudzianowskiego

40-latek wypowiedział się też na temat możliwej walki z jedną z największych gwiazd polskiej organizacji, Mariuszem Pudzianowskim. Dla byłego mistrza świata, starcie z polskim siłaczem byłoby nowym wyzwaniem.

- Dla mnie na przykład taka walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie Mariuszem Pudzianowskim byłaby bardzo interesująca - dodał.

Frank Mir to jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki. W 2004 roku zdobył mistrzostwo świata federacji UFC, pokonując Tima Silvę. W późniejszych latach walczył z tak cenionymi fighterami, jak między innymi Marko Filipović i Brock Lesnar. Z ostatnich pięciu stoczonych pojedynków Mir wygrał zaledwie jeden. Pod koniec ubiegłego roku na punkty pokonał Roya Nelsona.

Źródło: podcast "Phone Booth Fighting"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia w historii państwa. Zginęło co najmniej 16 osób za granicą
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News