Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Mariusz Pudzianowski kandydatem na prezydenta? Udostępnił zadziwiającą grafikę z "hasłami wyborczymi"

Mariusz Pudzianowski zszokował kibiców w Polsce. Popularny strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki na swoim koncie w serwisie Instagram opublikował post sugerujący, że zamierza ubiegać się o fotel prezydenta kraju. Sportowiec przedstawił plakat i program wyborczy. 

Mariusz Pudzianowski nie lubi się nudzić. Po osiągnięciu wielkich sukcesów w sporcie postanowił podbić świat polityki, a przynajmniej na to wskazuje jego najnowszy wpis. “Pudzian” zaapelował do swoich kibiców o poparcie w wyborach prezydenckich. Popularny siłacz zaprezentował swój program wyborczy.

Media podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiMedia podały przykre informacje z samego rana. Nie żyje światowej sławy mistrz olimpijskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Mariusz Pudzianowski zamierza zamienić KSW na politykę

Pandemia koronawirusa sprawiła, że odwołane zostały wszelkie imprezy sportowe na terenie Polski. Nie odbyła się między innymi zaplanowana na marzec kolejna gala federacji KSW, której największą gwiazdą jest Mariusz Pudzianowski. “Pudzian” doznał co prawda kontuzji, która eliminowała go z udziału w zawodach, ale szybko wraca do zdrowia. Czas kwarantanny spędza na regularnych ćwiczeniach i treningu, by utrzymać formę.

Kilka dni temu chęć walki z byłym mistrzem świata strongman wyraził legendarny zawodnik UFC Frank Mir, jednak na razie głowę Pudzianowskiego zajmuje inny projekt.

Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej


Gwiazdor zaprezentował swoim fanom swój plan wyborczy

Gwiazdor KSW weźmie udział w wyborach prezydenckich? Na oficjalnym profilu w serwisie Instagram uwielbiany przez polskich kibiców siłacz opublikował specjalny plakat oraz zarys programu wyborczego.


"Rodacy pomożecie????!!! "POLSKA GÓRĄ"!!!! Tanio skóry nie sprzedam !!!! POMÓŻCIE??? PS. Myślę że zdążę do 10 maja z kampanią wyborczą. Przekażcie dalej" - napisał pod postem.


Jeśli chodzi o program rządów Pudzianowskiego, ten jest prosty. Podobnie jak do tej pory w karierze sportowej pudziana, wielkie znaczenie ma odgrywać siła.


- Najsilniejsza gospodarka, najsilniejsza armia, najsilniejsze rządy - głosi slogan widniejący na plakacie prezentującym muskulaturę kandydata do urzędu.

Cała “kampania” to oczywiście żart słynącego z poczucia humoru zawodnika i sposób na przełamanie rutyny podczas obowiązkowej kwarantanny. Termin zgłaszania kandydatur do wyborów prezydenckich upłynął 10 kwietnia. My mimo wszystko żałujemy, że “Pudzian” nie włączy się do walki o najważniejszy urząd w państwie. Kampania z jego udziałem na pewno byłaby ciekawsza.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Limity osób na plażach, kontrole straży miejskiej i drony. Wakacje nad morzem mogą być zupełnie inne
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Wyborcza: Rząd może wprowadzić stan wyjątkowy. Kluczowy jest 6 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News