Mariusz Pudzianowski więzienie
screen youtube.com/Mariusz Pudzianowski
Autor Łukasz Kowalski - 25 Października 2020

Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażający

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Polak obecnie jest prawdziwym człowiekiem renesansu i zajmuje się przeróżnymi interesami. Jednak nie zawsze tak było. Przed bogatą karierą sportowca Pudzianowski zaliczył mroczny epizod. Strongman niemal dwa lata spędził w więzieniu.

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców. Przez lata swojej bogatej kariery zaliczał się do ścisłej światowej czołówki. Najpierw jako strongman, a później jako zawodnik MMA.

Od dłuższego czasu możemy oglądać go w oktagonie podczas walk. Już niebawem Mariusz Pudzianowski ma zakończyć profesjonalną karierę. Mało osób wie o jego mrocznym epizodzie z przeszłości.

Media podają pilną wiadomość. Iga Świątek zna wynik testu na koronawirusa, miała kontakt z prezydentemMedia podają pilną wiadomość. Iga Świątek zna wynik testu na koronawirusa, miała kontakt z prezydentemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii

Mariusz Pudzianowski ma mroczną przeszłość

Od małego Pudzianowski był skazany na sport. Jego ojciec był znanym sztangistą, a później także pierwszym trenerem Mariusza. Polski zawodnik przez lata był uznawany za najsilniejszego człowieka na świecie.

Mariusz Pudzianowski ma na swoim koncie wiele triumfów nie tylko na polskiej, ale także światowej arenie. W swojej kolekcji "Pudzian" ma osiem tytułów mistrza Polski, sześć mistrza Europy i pięć mistrza świata. Jego wspaniałe występy zapewniły mu wielką popularność w kraju.

Obecnie Mariusz Pudzianowski jest jedną z największych gwiazd federacji KSW. Na swoim koncie ma 21 walk w oktagonie. 13 z nich zakończył swoją wygraną. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się kolejna walka "Pudziana". Zawodnik potwierdził swój kolejny pojedynek na Instagramie. - Już niedługo wrócę do klatki! A jednak ciągnie wilka do lasu - napisał.

"Pudzian" jest nie tylko sportowcem, ale także biznesmenem. Od lat prowadzi swój biznes transportowy i nie rzadko samemu zdarza mu się zasiąść za kółkiem. Oprócz tego występuje obok swojego brata w "Pudzian Band".

Justyna Kowalczyk idzie do sądu. Jest wściekła, tysiące Polaków nie mogą uwierzyć własnym oczomJustyna Kowalczyk idzie do sądu. Jest wściekła, tysiące Polaków nie mogą uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Pudzianowski siedział w więzieniu

W przeszłości nie było tak kolorowo w życiu Pudzianowskiego. Na życie zarabiał m.in.: jako ochroniarz. Na swoim koncie zawodnik MMA ma także jeden bardzo mroczny epizod. Polak w 2000 roku został skazany na 2,5 roku więzienia za pobicie.

Wielokrotnie Mariusz Pudzianowski powtarzał, że w tamtym momencie stanął w obronie młodego chłopaka. Były strongman naraził się jednemu z lokalnych bossów. Zawodnik podkreślił, że w pewnym momencie musiał zareagować.

- Do aresztu śledczego wsadził mnie miejscowy boss. Jest człowiekiem bardzo bogatym, wpływowym i wyjątkowo brutalnym. Właśnie poszło o tę brutalność, bo nie mogłem patrzeć, jak się znęcał nad osiemnastoletnim chłopcem. Bił go, aż chłopak upadł, potem skopał leżącego i stanął mu butem na twarzy. Ta scena z butem wyprowadziła mnie z równowagi - zdradził Mariusz Pudzianowski.

Zawodnik wyszedł z więzienia po roku i siedmiu miesiącach odsiadki na warunkowe zwolnienie. Wielokrotnie powtarzał, że postanowił nigdy więcej nie wrócić za kratki. W 2018 roku wziął udział w show "Rinke za kratami". Przy tamtej okazji opowiedział o swoich przemyśleniach z pobytu w więzieniu.

- Coś tam za młodych lat chuliganiłem. Było to 16 lat temu i już do tego nie wrócę. Przez prawie 20 miesięcy nauczyłem się pracować nad sobą. Postawiłem sobie cel i do tego celu dążyłem - wyznał Mariusz Pudzianowski w programie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Plany rządu wyszły na jaw. Możemy się spodziewać drugiego lockdownu?
  2. Eksperci biją na alarm. Fukushima ponownie nam zagraża
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Całkowity lockdown? Niedzielski: “Będę namawiał” – jest jeden warunek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News