Mariusz Pudzianowski
instagram.com/pudzianofficial
Autor Piotr Mika - 28 Czerwca 2020

Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił swoich fanów, że do tego, że nie boi się wyrażać własnego zdania na wiele tematów, w tym również tych dotyczących życia społecznego w Polsce. W dniu wyborów nie mogło więc zabraknąć jego wypowiedzi, która była jednak nieco inna niż zwykle.

Mariusz Pudzianowski to bardzo popularny zawodnik MMA, który jednak sławę zdobył przede wszystkim jako strongman, który wygrywał w najważniejszych międzynarodowych zawodach i zawsze głośno promował kraj z którego pochodzi. "Pudzian" jest również znany z tego, że prowadzi własną firmę i często wypowiada się w bieżących tematach społecznych i politycznych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęFatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski przypomina słowa Andrzeja Leppera

Na swoim profilu na portalu Facebook były strongman udostępnił zdjęcie z bardzo ciekawym podpisem dotyczącym aktualnie trwających wyborów prezydenckich w polsce. - Na kogo by tu zagłosować dziś hmmm? W lewo źle, w prawo też źle, w którą stronę nie pójdę i tak w ryj!!! - napisał wyraźnie zamyślony Pudzianowski.

Pod udostępnionym zdjęciem możemy również przeczytać dalszą część wiadomości od zawodnika MMA. - Śp Andrzej L. dobrze mówił i Ci z lewa, i Ci z prawa zawsze się dogadają, my ludzie obywatele dostaniemy w ryj z obu stron tylko z której strony mocniej!!!??? - przywoływał słowa tragicznie zmarłego polityka Andrzeja Leppera.

Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. "Ja już wybrałem" (FOTO)Czytaj dalej

Twardy orzech do zgryzienia

Tym dość ciekawymi słowami Mariusz Pudzianowski wyraził swoje duże zaniepokojenie twierdząc, że nie ma w tej chwili odpowiedniego kandydata, który mógłby objąć urząd prezydenta Polski. To jednak nie powstrzymało 43-latka przed zagłosowanie, o czym dowiadujemy się z kolejnego posta udostępnionego przez byłego strogmana. - Właśnie wyszedłem z głosowania, ciężki orzech do zgryzienia był, ale cóż, zobaczymy wieczorem, co z tego wyjdzie - powiedział w krótkim nagraniu Mariusz Pudzianowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News