Marta Linkiewicz
instagram.com/linkimaster
Autor Piotr Mika - 1 Listopada 2020

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować. Opublikowała wyzywające zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju, która zgromadziła na swoich profilach w mediach społecznościowych ogromną rzeszę obserwujących. To właśnie jej działalność m.in. na Instagramie pozwala jej na utrzymanie się w świadomości fanów.

0Marta Linkiewicz wciąż pozostaje jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, choć nie można nie zwrócić uwagi na to, że w ostatnim czasie jej postępowanie stało się nieco odmienne.

Wcześniej "Linkimaster" kojarzona była głównie ze skandalami, co przyniosło jej zainteresowanie ze strony Fame MMA. Młoda kobieta choć nie szokuje tak jak wcześniej, to wciąż lubi czasami postawić na odrobinę kontrowersji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Z ostatniej chwili: zapadła ostateczna decyzja. Minister potwierdził, ogromna zmiana dla wielu Polaków
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
Kamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosKamil Stoch został oszukany na nagrodę? Organizatorzy Raw Air wiszą mu wielkie pieniądze, mistrz zabrał głosCzytaj dalej

Marta Linkiewicz szykuje się do kolejnej walki

Wiele osób może kojarzyć Martę Linkiewicz głównie z Fame MMA. Tym lepiej dla samej zawodniczki, ponieważ wcześniej kojarzona była ona głównie z seksualnymi skandalami. Teraz jednak sytuacja zaczęła się zmieniać.

Coraz większą rzeszę fanów "Linkimaster" zdobywa właśnie dzięki występom w polskiej federacji organizującej tzw. "freak fighty". Choć Fame MMA to wydarzenie raczej z pogranicza sportu, to wielu uczestników bardzo przykłada się do treningów przed kolejnymi walkami.

Tak jest w przypadku Marty Linkiewiecz, która jak dotąd wygrała trzy z czterech walk i już szykuje się do następnych. Sama zawodniczka zapowiada że chciałaby walczyć o pas mistrzowski federacji Fame MMA, ale musi jeszcze zaczekać.

Na zbliżającej się gali Fame MMA 8 zabraknie "Linkimaster" w karcie walk, ale już niedługo powinna wrócić. Wiele wskazuje na to, że zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk, czyli narzeczoną Artura Szpilki. Obie kobiety mają ze sobą na pieńku.

Legenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieLegenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieCzytaj dalej

"Linkimaster" znów odsłania ciało

Młoda kobieta zajmuje się jednak nie tylko treningami do kolejnych walk na Fame MMA. Ostatnio Linkiewicz zaangażowała się nawet w ogólnopolski strajk przeciwko niedawnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

"Linkimaster" bierze również udział w różnych sesjach zdjęciowych, których efektami chwali się na Instagramie. Choć w ostatnim czasie Marta Linkiewicz przeszła sporą przemianę, to raz na jakiś czas postanawia znów nieco rozgrzać swoich fanów.

Tym razem młoda kobieta nie zdecydowała się na tak odważne zdjęcia, do których być może przyzwyczaiła, jednak jej fani oraz fanki i tak są zachwycone efektami najnowszej sesji zdjęciowej swojej idolki.

Marta LinkiewiczFotka szybko została polubiona ponad 100 tys. razy a swój zachwyt Internauci wyrazili w komentarzach: "Rakieta", "Królowa" pisały fanki pod fotografią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się pod Radiem Maryja. Zebrał się tłum, kobiety nie dają za wygraną
  2. Ważna zmiana w Windows 10. Użytkownicy w końcu odetchną z ulgą, nowa aktualizacja sporo zmieni
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News