Marta Linkiewicz zdjęcie
Instagram Marta Linkiewicz
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 2 Sierpnia 2020

Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz znowu szokuje opinię publiczną swoim zachowaniem. Patoinfluencerka niedawno postanowiła przejść zaskakującą metamorfozę i radykalnie zmienić swój wygląd. Teraz na Instagramie pokazała zdjęcie spod prysznica, na którym jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek ubrań.

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej znanych patoinfluencerek w Polsce. Zrobiło się o niej głośno w 2015 roku za sprawą nagrania, na którym chwaliła się odbytym seksem grupowym z ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. Od tamtej pory niezmiennie szokuje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach
Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiKamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiCzytaj dalej

Marta Linkiewicz znów szokuje

Jej popularność sprawiła, że otrzymała propozycje występów podczas gal Fame MMA. Walczą tam znane celebryci, youtuberzy i patoinfluencerzy. Linkiewicz, która posługuje się pseudonimem "Linkimaster", miała okazję stoczyć już trzy walki w klatce, z czego wygrała dwie.

Niedawno Linkiewicz zszokowała po raz kolejny opinię publiczną. Patogwiazda Fame MMA zdecydowała się na ogromną zmianę w swoim wyglądzie. Linkiewicz w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie po radykalnej zmianie, jakiej dokonała. Patoinfuencerka postanowiła całkowicie ściąć włosy i pofarbować je na platynowy blond.

Cała prawda o Piotrze Żyle wyszła na jaw. Zdradziło go zdjęcie, wszyscy mówią tylko o jednym szczególeCała prawda o Piotrze Żyle wyszła na jaw. Zdradziło go zdjęcie, wszyscy mówią tylko o jednym szczególeCzytaj dalej

Marta Linkiewicz bez ubran pod prysznicem

Teraz patogwiazda po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, co chwilę publikuje kolejne kontrowersyjne zdjęcia. Patoinfluencerka nie wstydzi się swojego ciała i bardzo często odsłania je przed obiektywem, ale tym razem pokazała już niemal wszystko.

Linkiewicz na swoim instagramowym koncie opublikowała dwa zdjęcia, na których jest całkowicie pozbawiona ubrań. Pierwsze pokazuje jej miejsca intymne zasłonięte tylko hotelową zawieszką. W drugiej fotografii pozuje nago pod prysznicem i trzymając ręce na pośladkach, przyciska je do szyby.

Fani w komentarzach pod zdjęciem są niezwykle podzieleni. Jedni podziwiają jej odwagę i sylwetkę, drudzy zwracają uwagę, że pokazała już zdecydowanie za dużo.

Marta Linkiweicz zdjęcie

Marta Linkiweicz zdjęcie

(fot: Instagram - Marta Linkiewicz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty
  2. Wiemy co dalej z Xbox Live Gold
  3. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  4. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News