Marta Linkiewicz
Facebook Artur Szpilka
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Września 2020

Marta Linkiewicz została wyzwana po pojedynku przez dziewczynę Szpilki. Kolejne Fame MMA będzie naprawdę gorące

Marta Linkiewicz odniosła kolejne efektowne zwycięstwo w kontrowersyjnej organizacji Fame MMA. Patogawiazda rozprawiła się bez większych problemów z Martą ”Martirenti” Rentel i mogła cieszyć się z trzeciej wygranej od momentu rozpoczęcia kariery w sportach walki. Tuż po starciu z udziałem celebrytki, do ringu wtargnęła narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk. Kobieta rzuciła wyzwanie Linkiewicz i chce się z nią bić jak najszybciej. 

Marta Linkiewicz dopiero co odniosła kolejne zwycięstwo w oktagonie podczas gali Fame MMA, a już może myśleć o kolejnym starciu. Wszystko wskazuje na to, że kolejną przeciwniczką patocelebrytki zostanie narzeczona Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Anna Karbowniczak zginęła w wypadku, policja zatrzymała podejrzanych sprawcówTragiczna wiadomość z samego rana. Anna Karbowniczak zginęła w wypadku, policja zatrzymała podejrzanych sprawcówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać Fame MMA 7? Stream online, na żywo, relacja w internecie, transmisja na żywo, stream
  2. 4300 zł dodatku do emerytury. Już tysiące Polaków skorzystało z prezentu, ciebie też może czekać


Marta Linkiewicz zmierzy się z ukochaną Artura Szpilki

Za nami kolejna gala Fame MMA. Wydarzenie z numerem 7. przeszło do historiii, a w oktagonie kibice mogli oglądać swoich słynnych ulubieńców. W swoich pojedynkach wygrali między innymi Marcin Najman, “Popek” i Marta Linkiewicz. Patogwiazda polskiego internetu pokonała Martę “Martirenti” Rentel i zanotowała tym samym trzecie zwycięstwo w karierze.

Po walce z udziałem Linkiewicz doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Do oktagonu weszła narzeczona słynnego polskiego pięściarza Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk. Kobieta, która również uprawia sporty walki, jak się okazuje, chce stoczyć pojedynek z Linkiewicz i rzuciła jej otwarte wyzwanie. - Czekam na ten moment, na ten dzień- powiedziała w ringu Wybrańczyk. Co na to kontrowersyjna zawodniczka?

Świetne informacje dla młodego Polaka. Przeszedł do znanego klubu i teraz ma szansę debiutu, wszystko przez epidemięŚwietne informacje dla młodego Polaka. Przeszedł do znanego klubu i teraz ma szansę debiutu, wszystko przez epidemięCzytaj dalej


Patogwiazda Fame MMA odpowiada na zaczepki Kamili Wybrańczyk

- Lubię pieniądze. Możemy walczyć - odpowiedziała bez zastanowienia Linkiewicz, która już wcześniej zdecydowała, że nie chce stoczyć kolejnej walki z mistrzynią organizacji, czyli Anielą “Lil Masti” Bogusz, z którą doznała jedynej porażki w Fame MMA. Kibice już zacierają ręce na walkę, do której może dojść już podczas gali Fame MMA 8. Wybrańczyk już wcześniej atakowała słownie Linkiewicz i zarzucała jej tchórzostwo.

- Jak ktoś jest tchórzem, to tego z niego nie wypędzisz - powiedziała w rozmowie z kanałem Youtube Koloseum ukochana Artura Szpilki, która zasugerowała, że Marta Linkiewicz już wcześniej unikała walki z nią.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Niepokojące wieści od NASA. Obliczyli, o ile podniesie się poziom wód w najbliższym czasie
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News