Marta Linkiewicz
Instagram Marta Linkiewicz
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 9 Listopada 2020

Najlepsza przyjaciółka uderza w Martę Linkiewicz. Ich znajomość skończyła się dla niej terapią w Monarze

Marta Linkiewicz w ostatnich miesiącach kojarzy się głównie z występami w Fame MMA, jednak Polacy pamiętają czasy, gdy o patocelebrytce było głośno jedynie za sprawą kolejnych skandali wywołanych w sieci. Teraz Linkiewicz znalazła się pod ostrzałem ze strony jednej ze swoich najbliższych przyjaciółek. Kobieta wyznała szczerze, że relacja z “Linkimaster” sprawiła, że musiała zgłosić się do ośrodka zajmującego się leczeniem uzależnień. 

Marta Linkiewicz jako jedna z twarzy organizacji Fame MMA cieszy się dużym zainteresowaniem. Teraz Polacy mają okazję dowiedzieć się o niej nieco więcej a sprawą wypowiedzi jej dawnej przyjaciółki. Kobieta opowiedziała, jak wyglądała jej zdaniem toksyczna relacja z patogwiazdą polskiego internetu.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Nie żyje aktor znany z uwielbianych serialów. Zrozpaczony ojciec potwierdził tragiczne informacje
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Marta Linkiewicz w szczerej ocenie swojej przyjaciółki, mocne słowa

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA. Już 21 listopada dojdzie do kolejnego wydarzenia z udziałem sportowców, celebrytów i patogwiazd polskiego internetu. Kibice czekają z niecierpliwością.

Podczas najbliższej gali miał się odbyć pojedynek pomiędzy gwiazdą organizacji Martą Linkiewicz, a narzeczoną słynnego boksera Artura Szpilki Kamilą Wybrańczyk. Na ten moment nie wiemy, czy do walki faktycznie dojdzie, gdyż Wybrańczyk niedawno przeszła zabieg zmniejszenia piersi. Wszystko okaże się w najbliższych dniach.

O Linkiewicz i tak jest, jak zwykle głośno w internecie. Tym razem patogwiazda znalazła się na czołówkach portali plotkarskich za sprawą wypowiedzi jednej ze swoich przyjaciółek. Kobieta wyznała gorzką prawdę na temat ich relacji.

O relacji z Martą Linkiewicz postanowiła wypowiedzieć się niejaka Glorianka. Młoda kobieta uważana za influencerkę i przyjaciółkę patogwiazd polskiego internetu. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych kobiety można było oglądać relację ze wspólnych imprez jej i Linkiewicz.

Tomasz Hajto przygnieciony lawiną hejtu. Po sławetnym wypadku na pasach spokoju nie dają mu nawet 12-letnie dzieciTomasz Hajto przygnieciony lawiną hejtu. Po sławetnym wypadku na pasach spokoju nie dają mu nawet 12-letnie dzieciCzytaj dalej


“Toksyczna relacja” i pobyt patogwiazdy w ośrodku leczenia uzależnień

Później Glorianka zniknęła na jakiś czas. Jak się okazało, znajdowała się w ośrodku leczenia uzależnień Monar. Niedawno zakończyła swój pobyt tam i postanowiła porozmawiać ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Wiele pytań fanów dotyczyło Marty Linkiewicz i relacji obu pań. Glorianka długo unikała tematu patogwiazdy, jednak w końcu wyznała, co sądzi o ich dawnej relacji. Dawnej, gdyż obecnie nie utrzymują tak bliskich kontaktów.

Glorianka wyznała, że relacja z Martą Linkiewicz była toksyczna. Opierała się tylko na imprezach i wyniszczających zachowaniach. To właśnie przez nie kobieta zdecydowała się na zgłoszenie do Monaru.

- Jak wyszłam z ośrodka, nie wypowiadałam się na ten temat, teraz w skrócie po prostu powiem, że jedną z moich prac na terapii był list do Marty. Tyle lat takiej jednak toksycznej relacji, bo obie tylko i wyłącznie imprezowałyśmy. Stwierdziłam, że jeśli chce iść dalej, to muszę mieć to za sobą - wyznała.

Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety
  2. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Od wtorku na kierowców czeka nowy mandat. Mało kto wie, że rząd po cichu wprowadził kolejną karę
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News