Marta Linkiewicz Instagram
Instagram - Linkimaster
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2020

Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz w ostatnich miesiącach przeszła nieprawdopodobną wręcz przemianę, dzięki której usłyszały o niej tysiące Polaków. Niepokorna nastolatka zmieniła się w ambitnie trenującą zawodniczkę MMA, która mierzy w kolejne sukcesy. Tym razem gwiazda znów zadziwiła fanów swoją aktywnością na Instagramie.

Marta Linkiewicz przeszła przemianę, która dla wielu osób jest niesamowitą inspiracją. Młoda dziewczyna kilka lat temu dała się poznać całej Polsce poprzez erotyczne przygody ze znanymi muzykami ze Stanów Zjednoczonych, tymczasem dziś szalona licealistka zmieniła się w ambitną zawodniczkę, która chce toczyć kolejne walki w Fame MMA i pokazać, że jest wciąż w niesamowitej formie i znó zwyciężyć.

Młoda gwiazda być może nie skupia się już na głośnych imprezach pełnych używek i skandali, jednak wciąż bryluje w mediach społecznościowych, za sprawą których wciąż jest o niej głośno. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło gigantyczne zainteresowanie ze strony fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Wyciekł skład reprezentacji Polski na mecz z Włochami. Są dwie ogromne niespodzianki, kibice nie mogą uwierzyćWyciekł skład reprezentacji Polski na mecz z Włochami. Są dwie ogromne niespodzianki, kibice nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Marta Linkiewicz wzbudza wielkie emocje

Marta Linkiewicz dołączyła do federacji Fame MMA już wiele miesięcy temu, jednak nie zrobiła tego w taki sposób, jak często robią to gwiazdy. Zazwyczaj wiele z nich chce jedynie zyskać wielką gażę za swój pojedynek, a następnie móc cieszyć się z zarobku. Marta Linkiewicz potraktowała jednak sprawę poważnie i przeszła nieprawdopodobną przewagę. Nie tylko pojawia się na kolejnych walkach, ale z pojedynku na pojedynek wygląda coraz lepiej.

Jej aktywność w mediach społecznościowych stale wywołuje jednak skandale. Gwiazda wciąż lubi prowokować publiczność kontrowersyjnymi fotografiami, na których odsłania ciało. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło sensację, bowiem Marta Linkiewicz pojawiła się w miejscu publicznym i pokazała naprawdę dużo.

Reprezentacja Polski z medalem mistrzostw Europy. Kapitalny występ naszej ekipyReprezentacja Polski z medalem mistrzostw Europy. Kapitalny występ naszej ekipyCzytaj dalej

Marta Linkiewicz znów szokuje

ZOBACZ ZDJĘCIE MARTY LINKIEWICZ:

Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. Skandaliczne zachowanie matki. Chciała sprzedać dziecko w internecie, jej tłumaczenie zaskakuje
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News