Marta Linkiewicz zmiana
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 13 Listopada 2019

Niesamowita zmiana gwiazdy Fame MMA. Potrzebowała zaledwie kilku miesięcy, jest nie do poznania

Marta Linkiewicz przeszła nieprawdopodobną zmianę od kiedy potwierdziła swój udział na Fame MMA. Gwiazda wygląda nie do poznania. Przemianą podzielił się w internecie jej trener, który sam również nie może uwierzyć w efekty własnej pracy.

Marta Linkiewicz od pewnego czasu poświęciła życie pełne imprez na rzecz codziennych treningów, które miały pomóc jej uzyskać wysportowaną, atrakcyjną sylwetkę. Gwiazda internetu jeszcze kilka miesięcy temu zupełnie nie była zainteresowana treningami, lecz po namowach władz Fame MMA oraz kilku znajomych postanowiła zacząć pracować nad sobą.

Trzeba przyznać, że ciężkie treningi dały niesamowite efekty. Metamorfoza Marty Linkiewicz jest widoczna gołym okiem, a celebrytka może obecnie pochwalić się obecnie ładną sylwetką. Ostatnio uwagę na to zwrócił jej trener, który sam jest dumny z efektów swojej pracy wraz z gwiazdą i cieszy się, że udało mu się zmienić jej wygląd. Można podać jej przykład na potwierdzenie tezy, że sport pomaga wyglądać dużo lepiej.

Jest kara dla chorego chłopca, który transmitował Fame MMA. Jego rodzice poniosą konsekwencjeJest kara dla chorego chłopca, który transmitował Fame MMA. Jego rodzice poniosą konsekwencjeCzytaj dalej

Marta Linkiewicz zmieniła się nie do poznania

Alan Kwieciński od początku przygotowań do Fame MMA 3 był treningiem Marty Linkiewicz. Gwiazda internetu wyglądała wówczas znacznie gorzej niż obecnie, na co zwrócił uwagę jej obecny trener. Zawodnik MMA znany z występu w programie Warsaw Shore zamieścił długi wpis na Instagramie, w którym opisał swoją dotychczasową współpracę z celebrytką.

- Przeszła niesamowitą metamorfozę, nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Ja wiem i ona wie, ile to kosztuje potu, łez. Na treningu często się śmiejemy, ale również są łzy, dużo rozmawiamy, ale po to przecież jestem by pomóc. Ja widzę, kiedy jest dobrze, a kiedy jest źle (i Marta też o tym wie, że ja to widzę) - pisze na swoim Instagramie trener gwiazdy.

Marta Linkiewicz przeszła metamorfozę

Trzeba przyznać, że Marta Linkiewicz przeszła wielkie zmiany. Trening dał jej wielkie efekty, a teraz wiele osób może jej tylko pozazdrościć sylwetki.

Marta Linkiewicz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News