Marta Linkiewicz
screen youtube.com/Sporty Walki MMA, Kickboxing, Grappling
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 17 Listopada 2020

Marta Linkiewicz pokazała nagie pośladki. Gwiazda Fame MMA szokuje, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz, jedna z twarzy organizacji Fame MMA, nie weźmie udziału w gali, która odbędzie się już 21 listopada. Jej walka z Kamilą Wybrańczyk została przełożona na inny termin. Patogwiazda polskiego internetu na nudę jednak nie narzeka i potrafi przyciągnąć uwagę użytkowników sieci. Na swoim profilu w serwisie Instagram zaprezentowała kolejne już szokujące zdjęcie. Tym razem pokazała nago intymną część ciała. 

Marta Linkiewicz kolejny raz zszokowała wszystkich treściami, jakie publikuje w swoich mediach społecznościowych. Patogwiazda pokazała na swoim Instagramie zdjęcie swoich nagich pośladków. Zdjęcie nadaje się do obejrzenia tylko dla dorosłych.

Na jaw wyszło, co powiedział Lewandowski Brzęczkowi. Prawda wyszła na jaw, padły słowa o żenadzie i braku szacunkuNa jaw wyszło, co powiedział Lewandowski Brzęczkowi. Prawda wyszła na jaw, padły słowa o żenadzie i braku szacunkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę


Marta Linkiewicz publikuje zdjęcia nagiego ciała, internauci reagują

Już za kilka dni odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Na miłośników starć z udziałem celebrytów i osobowości internetowych czeka mnóstw atrakcji. Zobaczymy m.in. pożegnalną walkę Marcina Najmana.

“El Testosteron”, który w ostatnich tygodniach częściej pojawia się w mediach za sprawą swoich kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi, zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. 41-latek z Częstochowy zapowiedział już wcześniej, że będzie to jego ostatnia walka w karierze.

Sympatycy Fame MMA mogą jednak czuć się rozczarowani, jeśli liczyli na kolejną walkę z udziałem patogwiazdy polskiego internetu, czyli Marty Linkiewicz. Kobieta, która zdobyła popularność za sprawą swojego szokującego zachowania i niemniej szokujących treści, jakie publikowała w sieci, nie wystąpi podczas Fame MMA 8.

Linkiewicz miała zmierzyć się z Kamilą Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki po ostatniej walce “Linkimaster” weszła do oktagonu i rzuciła jej wyzwanie. Ta zgodziła się na walkę.

Jak się jednak dowiedzieliśmy, walka nie odbędzie się podczas gali Fame MMA 8. Starcie musiało zostać przełożone na inny termin. Wszystko z powodu operacji, którą przeszła Kamila Wybrańczyk.

Celebrytka zdecydowała się na zabieg zmniejszenia piersi. Wybrańczyk usunęła wcześniej wszczepione implanty. Jak później tłumaczyła, zrobiła to, gdyż duży biust przeszkadza jej w treningu.

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiZnamy skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Jerzy Brzęczek zaskoczył miliony fanów, wielkie niespodziankiCzytaj dalej


Patogwiazda Fame MMA kolejny raz przekroczyła granicę


Na pojedynek z udziałem ukochanej Artura Szpilki i Marty Linkiewicz przyjdzie nam zatem jeszcze poczekać. Patogwiazda Fame MMA nie narzeka jednak na nudę i robi to, co potrafi najelpiej. Linkiewicz zamieściła w sieci kolejne szokujące zdjęcia, na które natychmiast zareagowali fani.

Na swoim profilu w serwisie Instagram Linkiewicz zaprezentowała wszystkim fotografię swoich nagich pośladków, czym jak zwykle przyciągnęła uwagę tysięcy Polaków. Zdjęcie, które zdecydowanie zalicza się do tych z rodzaju wyłącznie dla dorosłych, szybko zdobyło uznanie nastolatków i ludzi, którym imponuje kontrowersyjne zachowanie patocelebrytki.

Marta Linkiewicz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli
  2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News