Marta Linkiewicz Fame MMA kwarantanna
Instagram - Marta Linkiewicz
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Kwietnia 2020

Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę

Marta Linkiewicz regularnie zamieszcza w sieci wpisy, które nie zawsze odbierane są pozytywne. Najnowsze zdjęcie dodane na Instagrama wywołało zdziwienie fanów. Niektórzy zwracają uwagę na to, że gwiazda Fame MMA złamała przepisy i się tym pochwaliła.

Marta Linkiewicz nieoczekiwanie stała się gwiazdą sportu, choć nie chodzi oczywiście o profesjonalne zawody, lecz o gale Fame MMA. Przeszła ona niezwykłą przemianę z nastolatki, która chwali się "przygodami" z raperami w autobusie do kobiety, która zdecydowała się zupełnie zmienić swoją sylwetkę i zaczęła odnosić sukcesy w świecie MMA. Z pewnością zasługuje to na słowa uznania.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie pozbyła się ona wszystkich kontrowersji. Marta Linkiewicz wciąż wywołuje skandale często i nie może dziwić, że jej wpisy są szeroko komentowane. Nie inaczej jest z najnowszym zdjęciem, które zaskoczyło wiele osób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Adresy osób znajdujących się na kwarantannie wyciekły do internetu. Sprawą zajmie się prokuratura
Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Marta Linkiewicz zaskoczyła fanów

Marta Linkiewicz kontaktuje się z fanami głównie poprzez Instagrama. Jej konto cieszy się ogromną popularnością, bowiem obserwuje je aż 1,1 miliona osób! Tylko największe gwiazdy mogą cieszyć się tak wielkim zainteresowaniem, dlatego jej wpisy docierają do ogromnej liczby osób. Nie inaczej było z ostatnim zdjęciem dodanym na InstaStory, które zaskoczyło wiele osób.

Gwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie, na którym stoi w maseczce obok dwóch koleżanek. W obecnej sytuacji uwagę od razu zwraca, że zawodniczka popularnej gali nie stosuje się do przepisów dystansu społecznego i pomimo założenia maseczek mimo wszystko kobiety stoją zbyt blisko siebie. Tego typu zachowanie może narazić ją na więcej negatywnych komentarzy.

Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Marta Linkiewicz łamie przepisy i chwali się tym w mediach społecznościowych

Pozostaje wierzyć w to, że wczorajsza fotografia nie jest kpiną z panujących przepisów, lecz chwilą zapomnienia, która nie powinna przytrafiać się w obecnej sytuacji. Z pewnością nie powinna ona zachowywać się właśnie w taki sposób, a już na pewno nie w miejscu publicznym.

Marta Linkiewicz kwarantanna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmiana w zasadach noszenia maseczek. Dodano wyjątek od dzisiaj, wielu się ucieszy
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Francuscy naukowcy oniemieli. Statystyki zakażeń mogą zaskoczyć palaczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News