Marta Linkiewicz Fame MMA zarobki
Instagram - Marta Linkiewicz
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2020

Porażający sekret Marty Linkiewicz został w końcu ujawniony. Złapaliśmy się za głowy, wielu odczuje wściekłość

Marta Linkiewicz niewątpliwie należy obecnie do największych gwiazd federacji Fame MMA. Za każdą walkę może ona liczyć na gigantyczną gażę, której inni mogą jej tylko zazdrościć. Mało kto wiedział jednak, ile dokładnie wynosi jej stawka.

Marta Linkiewicz obecnie jest postacią, która wręcz przyciąga widownię do oglądania kolejnych gal Fame MMA. Z początku młoda kobieta była jedynie ciekawostką ze świata gwiazd, jednak z czasem udowodniła, że występ na pojedynczej walce nie jest szczytem jej ambicji. Zdecydowała się na całkowitą zmianę swojego życia, a przede wszystkim jego trybu.

Dziś Marta Linkiewicz może chwalić się sylwetką i tym, że inspirowuje wiele młodych osób do podjęcia aktywności fizycznej. Wydawało się, że nie uda jej się doprowadzić do takiej rewolucji, jednak stało się inaczej. Oczywistością jest, że za tak liczne pojedynki otrzymuje ona gigantyczną gażę, w której wysokość aż trudno uwierzyć.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. 4,3 tys. zł bonusu do emerytury. Wiceminister chce znacznie rozszerzyć dodatek honorowy
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużynyNie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużynyCzytaj dalej

Marta Linkiewicz zarabia prawdziwą fortunę za każdą galę

Na kanale "Dla pieniędzy" na portalu YouTube znalazło się zestawienie przedstawiające zarobki uczestników gal Fame MMA. To właśnie dzięki tym informacjom wiemy między innymi to, ile pieniędzy otrzymała Marta Linkiewicz za walkę z Esmeraldą Godlewską. To właśnie ten pojedynek przyniósł jej przecież największy rozgłos w środowisku. Dane są szokujące.

Okazuje się bowiem, że gwiazda dostała niesamowitą gażę w wysokości aż 200 tysięcy złotych. Robi to jeszcze większe wrażenie, gdy dowiadujemy się, że wspomniany pojedynek w oktagonie trwał niecałą minutę. Inni sportowcy, nawet spoza Fame MMA, mogą nierzadko jedynie pomarzyć o tak wysokich zarobkach w związku ze swoimi występami na danych wydarzeniach sportowych.

Kamil Grosicki ma ukryte problemy zdrowotne. Dotąd się o nich nie mówiło, trener Polaka ujawnił prawdęKamil Grosicki ma ukryte problemy zdrowotne. Dotąd się o nich nie mówiło, trener Polaka ujawnił prawdęCzytaj dalej

Ile zarabia Marta Linkiewicz? Kwota, która zwala z nóg

Jak informuje portal Super Express, Marcin Lewandowski, jeden z naszych lekkoatletów, za trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Katarze zainkasował "jedynie" 79 tysięcy głosów. Pojawiają się głosy niezrozumienia, a w skrajnych przypadkach nawet wściekłości, że gwiazdy Fame MMA zarabiają tak duże pieniądze. Na ten moment wypada jednak stwierdzić, że ich zarobki są tak duże dlatego, że tak ich wartość wycenia rynek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Polak odkrył kolejny niesamowity skarb w Szkocji. Archeolodzy oniemieli

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News