Marta Linkiewicz
instagram.com/linkimaster
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)

Marta Linkiewicz ma teraz czas na odpoczynek i inne aktywności, zanim rozpocznie przygotowania do kolejnej walki w Fame MMA. Patogwiazda, lubiąca pozować przed obiektywem aparatu, znów postanowiła rozgrzać fanów swoimi fotkami. Tym razem "Linkimaster" pochwaliła się zdjęciem z wakacji.

Marta Linkiewicz na ostatniej gali Fame MMA pokonała Martę "Martirenti" Rentel i teraz odpoczywa przed kolejnymi "sportowymi" wyzwaniami. Jest to dla niej czas, w którym może znów robić to, z czego jest słynna, czyli aktywnie udzielać się na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. W kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karę
Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieTragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda, przez lata jego występy śledziły miliony na całym świecieCzytaj dalej

Marta Linkiewicz chwali się zdjęciem z wakacji

Na początku września odbyła się gala Fame MMA 7, na której "Linkimaster" pokonała debiutującą w tej formule Martę Rentel. Po zwycięstwie do Linkiewicz podeszła Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki i oznajmiła, że chce z nią walczyć. Kontrowersyjna celebrytka przystała na tą propozycję.

Fani mają nadzieję, że rzeczywiście uda się zorganizować tę walkę. Jednak minie trochę czasu zanim do tego dojdzie, więc Marta Linkiewicz chętnie wykorzystuje ostatnie tygodnie na wypoczynek i inne zajęcia. Tym razem "Linkimaster" postanowiła pochwalić się zdjęciem z wakacji.

Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyWściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyCzytaj dalej

Kolejna fotka zachwyca fanów

Marta Linkiewicz uwielbia wzbudzać kontrowersje, a ostatnio znów bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Internauci jak zwykle są podzieleni, jednak Linkiewicz ma sporą rzeszę oddanych fanów, którzy są zachwyceni kolejnymi zdjęciami. Podobnie jak ostatnio, także i tym razem patogwiazda postanowiła odsłonić bardzo dużo.

Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Polska młodzież rozpoczęła dramatyczny protest. Przedstawili swoje żądania, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News