Marta Linkiewicz
youtube.com/famemma
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Marta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocji

Marta Linkiewicz była dzisiaj prawdziwą gwiazdą wieczoru. Celebrytka, która zasłynęła dzięki swoim odważnym wypowiedziom, stanęła do walki z Karoliną "Twoją Siostrą" Smogulecką. Starcie między paniami mogło się podobać każdemu, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Marta Linkiewicz i Smogulecka miały za zadanie stworzyć dziś prawdziwe show, które zapisze się w historii Fame MMA. Linkiewicz, która do tej pory zwyciężała wszelkie starcia w trakcie gali sportów walki, zgotowała dzisiaj prawdziwe show. Nie brakowało emocji, krwi i wszystkich rzeczy, które są najbardziej uwielbiane przez fanów tej formuły sportów walki.

Sensacja w walce Marcina Najmana. Nie wiedział co się dzieje, kompletne upokorzenieSensacja w walce Marcina Najmana. Nie wiedział co się dzieje, kompletne upokorzenieCzytaj dalej

Marta Linkiewicz stoczyła wielki bój. Smogulecka walczyła jak lwica

O ile przed walką wszyscy stawiali na Linkiewicz, o tyle Smogulecka na samym początku starcia wyglądała na osobę, która jest w stanie przerwać zwycięską passę celebrytki. "Twoja Siostra" zadawała bardzo mocne ciosy i cały czas doprowadzała do szamotaniny. Linkiewicz starała się kontrolować walkę, jednak trafiła na godną rywalkę.

Bieg walki zaczął zmieniać się dopiero w drugiej rundzie. "Twoja Siostra" dostała potężne ciosy w twarz, z której popłynęła krew. Mimo to Smogulecka dała radę wytrzymać drugą rundę, chociaż w pewnym momencie walczyła już jedną ręką. Co ważne, Panie w ogóle nie trzymały gardy, tylko bardzo zdecydowanie atakowały siebie nawzajem.

Obrazy ZeStadionu"Kubańczyk" zdominował swoją walkę. Walczył jak prawdziwy gladiator, cóż za postawaCzytaj dalej

Linkiewicz zwyciężyła po wyjątkowo ciężkiej walce

Ostatecznie, to właśnie Marta Linkiewicz została okrzyknięta zwyciężczynią dzisiejszej walki w trakcie Fame MMA. Trzeba przyznać jednak, że starcie było bardzo wyrównane, a momentami wszystko wyglądało tak, jakby miało dojść do wielkiej sensacji. Sama zwyciężczyni wyznała, że walczyło się jej bardzo ciężko.

- Nie wiem, czy podczas jakiegoś męskiego pojedynku było tu więcej krwi. Baby potrafią się napie*dalać. Mam nadzieję, że wyglądam znośnie, bo czuję, że spuchłam. Cieszę się, jestem zmęczona. Dziękuję trenerom. Dobra, nie mam nic do powiedzenia, nie mam siły - powiedziała po walce celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News