Mateusz Borek
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Stycznia 2021

Mateusz Borek ujawnił pilną informację. Chodzi o nowy kontrakt Roberta Lewandowskiego, zostanie twarzą firmy

Mateusz Borek jest jednym z najlepiej poinformowanych dziennikarzy sportowych w Polsce, co udowodnił już wiele razy. Teraz współtwórca Kanału Sportowego podzielił się z kibicami informacją na temat Roberta Lewandowskiego, która niejednego może zaskoczyć. Dziennikarz potwierdził, że najlepszy piłkarz świata 2020 roku podpisze nowy, atrakcyjny kontrakt sponsorski i zostanie twarzą znanej firmy.

  • Robert Lewandowski w 2020 roku został najlepszym piłkarzem świata
  • 2021 rok “Lewy” rozpoczyna od wielkiego ogłoszenia, które powinno pojawić się już niebawem
  • Jak zdradził na Twitterze Mateusz Borek, Lewandowski zostanie twarzą znanej firmy

Mateusz Borek w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze potwierdził to, o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Słynny dziennikarz zdradził informację na temat Roberta Lewandowskiego i jego nowego sponsora. Gwiazdor Bayernu Monachium zostanie twarzą znanej marki.

Mateusz Borek zdradził sekret Roberta Lewandowskiego i zaskoczył wszystkich

Rok 2020 już za nami. Ostatnie 12 miesięcy upłynęło pod znakiem pandemii koronawirusa, która spustoszyła świat i sparaliżowała życie miliardów ludzi. Na szczęście kibice mogli cieszyć się kolejnymi emocjami piłkarskimi, choć wielu imprez, jak choćby mistrzostw Europy nie udało się rozegrać w planowanym terminie.

Szczególne powody do dumy w 2020 roku mieli polscy fani piłki nożnej. Wszystko za sprawą Roberta Lewandowskiego, który rozegrał najlepszy sezon w życiu i zdobył z Bayernem Monachium wszystkie najważniejsze trofea. Polak był też najlepszym strzelcem wszystkich rozgrywek.

Klubowa gablota Bayernu Monachium powiększyła się o kolejne mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Superpuchar Niemiec. Lewandowski zdobył ponad 60 goli w sezonie i zapracował na nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. Tę przyznała mu oficjalnie FIFA.

Właśnie dotarła do nas przykra wiadomość. Odszedł człowiek zasłużony dla polskiego sportu, wielka strataWłaśnie dotarła do nas przykra wiadomość. Odszedł człowiek zasłużony dla polskiego sportu, wielka strataCzytaj dalej

Teraz przed Robertem Lewandowskim i jego kolegami z Bayernu kolejne wyzwania i walka o obronę tytułu zarówno w Niemczech, jak i Lidze Mistrzów. Wszyscy kibice doskonale wiedzą, jak wielkim profesjonalistą jest “Lewy”, dlatego nikogo nie zdziwiło zdjęcie, jakie opublikował on na swoim Instagramie już 1 stycznia.

Robert Lewandowski twarzą znanej firmy

Gwiazdor pochwalił się fotografią z sali treningowej. Lewandowski rozpoczął 2021 rok od solidnych ćwiczeń i przygotowania do kolejnych występów. Z wielkim uśmiechem na twarzy zapowiedział też początek nowej przygody. Kibice zachodzili w głowę, o co chodzi ich idolowi.

- Pierwszy trening w 2021 roku. Czas na nową przygodę, bądźcie czujni- napisał Lewandowski. Czujne oko kibiców dostrzegło mały szczegół, który mógł zdradzić, co miał na myśli najlepszy napastnik świata. Fani dostrzegli, że ich ulubieniec ćwiczył w ubraniach marki 4F, z którą wcześniej nie współpracował.

Mateusz Borek

Po upływie kilkunastu godzin na ten temat wypowiedział się Mateusz Borek. Słynny dziennikarz sportowy potwierdził na Twitterze, że Robert Lewandowski ma zostać twarzą polskiej marki 4F. Fani nie kryli zdziwienia, gdyż piłkarz pokroju Lewandowskiego mógłby negocjować z największymi firmami odzieżowymi świata. Momentalnie jednak pochwalono postawę, w której najlepszy polski piłkarz chce promować produkty firmy ze swojej ojczyzny.

- Tak, jak przypuszczaliśmy, @lewy_official został twarzą 4F. Ale słyszę, że kontrakt nie obejmuje butów i że kapitan kadry, podobnie jak Neymar, będzie grał w @pumafootball- napisał na Twitterze Mateusz Borek. Pozostaje zatem czekać na oficjalne potwierdzenie współpracy.

Źródło: Twitter, Instagram

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News