Mateusz Borek
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Listopada 2020

Mateusz Borek przekazał fatalne wieści dla kibiców. Fani będą bardzo niezadowoleni

Mateusz Borek nie ma najlepszych wiadomości dla polskich kibiców. Popularny dziennikarz w felietonie, który ukazał się na łamach “Przeglądu Sportowego” zdradził, że długo wyczekiwane przez sympatyków sportu w naszym kraju wydarzenie będzie znacznie się różniło od tego, czego oczekiwali fani. 

Mateusz Borek przekazał kibicom spotu w Polsce nienajlepsze informacje. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń z udziałem polskiej i światowej czołówki zawodników. Kibiców czeka spore rozczarowanie.

Narzeczona Artura Szpilki rozpala zmysły. Głęboki dekolt odsłania prawie wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki rozpala zmysły. Głęboki dekolt odsłania prawie wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)

Mateusz Borek przekazał złe wieści kibicom

Już w grudniu na polskiej scenie zadebiutuje platforma DAZN, która oferuje transmisje sportowe z wielu dyscyplin. Na początek kibice w Polsce będą mogli liczyć jedynie na relacje z walk bokserskich, jednak jak donosi Mateusz Borek, oferta może być dla kibiców niezbyt zadowalająca.

DAZN miał pojawić się w naszym kraju już w maju, ale z powodu wybuchu pandemii koronawirusa premierę przesunięto. Później otrzymaliśmy informację, że platforma będzie dostępna dla Polaków od grudnia. Wielu kibiców ostrzyło sobie zęby na szeroką ofertę sportową, jednak na razie przeżyją oni rozczarowanie.

- Stąd decyzja, że platforma wejdzie do 200 nowych krajów, w tym do Polski. To wejście nad Wisłę odbieram jako testowanie rynku. Tylko jest ono nieprzygotowane i niepełne. W Polsce, żeby zrobić biznes telewizyjny na wysokim poziomie, musisz mieć interesujący polskiego kibica produkt - czytamy w felietonie dla “Przeglądu Sportowego”.

Z informacji podanych przez Mateusza Borka wynika, że przynajmniej na początku kibice będą mogli oglądać jedynie walki bokserskie. To samo w sobie nie jest złą wiadomością. Okazuje się jednak, że platforma nie będzie prowadzić transmisji z polskim komentarzem.

To fatalna informacja dla fanów boksu nad Wisłą. W grudniu mają bowiem odbyć się bardzo interesujące starcia z udziałem polskich zawodników. Już 12 grudnia odbędzie się walka Krzysztofa Głowackiego z Lewrencem Okolie. Swój pojedynek stoczy też Kamil Szeremeta.

Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)Czytaj dalej


Długo wyczekiwana platforma DAZN może rozczarować kibiców

- Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że nie ma innego scenariusza niż transmisja tej walki w TVP, bo jego promotor ma kontrakt z publicznym nadawcą. W tej chwili wygląda na to, że zarówno starcie Głowacki - Okolie jak i Kamil Szeremeta - Gołowkin w Polsce nie pokaże żadna z naszych klasycznych telewizji, tylko właśnie DAZN. Nie można więc wykluczyć, że polscy fani pięściarstwa zobaczę walki Polaków o mistrzowskie tytuły z… angielskim komentarzem - dodaje Mateusz Borek.

- Dla mnie biznes, który planują władze tej platformy w naszym kraju, będzie trudny do zbudowania. Wciąż nie ma też informacji na temat sposobu dystrybucji platformy. Nie wiadomo, czy będzie to tylko streaming przez internet, czy może DAZN pojawi się w ofercie sieci kablowych i platform cyfrowych - podsumował ofertę DAZN dla Polaków Borek.

Dostęp do platformy ma kosztować początkowo jedynie dwa euro. Oferta dla polskich odbiorców ma być rozszerzana z czasem. DAZN prowadzi transmisję m.in z rozgrywek NBA i NHL.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa technologia w Biedronce. Miłośnicy bezpieczeństwa i oszczędności będą zadowoleni
  2. ZUS wprowadził zmianę dotyczącą świadczeń. Polaków z pewnością ucieszy nowe rozwiązanie
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News