Mateusz Borek
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Listopada 2020

Mateusz Borek wróży transfer Polakowi w Bundeslidze. Powiedział o wszystkim na żywo

Mateusz Borek w programie “BundesTalk” na Kanale Sportowy poruszył temat utalentowanego polskiego zawodnika, który zaliczył debiut w znanym klubie Bundesligi. Dziennikarz przedstawił swoją wizję dalszego rozwoju młodego piłkarza. Jest on zdania, że młody gracz powinien zmienić klub już w zimowym oknie transferowym. Borek wskazał najlepszy na ten moment kierunek dla gracza.

Mateusz Borek podczas ostatniego programu “BundesTalk” na Kanale Sportowym poświęcił kilka słów młodemu polskiemu napastnikowi Bartoszowi Białkowi, który w ostatni weekend zaliczył debiut w rozgrywkach Bundesligi. Dziennikarz jest zdania, że młody gracz Wolfsburga powinien zmienić otoczenie.

Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym


Mateusz Borek wróży transfer utalentowanemu Polakowi

Bartosz Białek w letnim oknie transferowym zamienił Zagłębie Lubin na VFL Wolfsburg. 18-latek uważany za jeden z największych polskich talentów przeniósł się do Niemiec za 5 milionów euro. W ostatni weekend zadebiutował w rozgrywkach Bundesligi.

Białek wszedł na boisko na kilka ostatnich minut meczu Wolfsburga z Herthą Berlin. Wcześniej młody zawodnik występował jedynie w spotkaniach Pucharu Niemiec, a także eliminacji Ligi Europy.

Choć debiut w rozgrywkach Bundesligi można uważać za spory sukces dla 18-letniego piłkarza, nie brakuje głosów, pojawiły się głosy, że Białek powinien grać znacznie częściej. Zdaniem Mateusza Borka były napastnik Zagłębia Lubin powinien pomyśleć o zmianie klubu.

Słynny dziennikarz poruszył temat Bartosza Białka w ostatnim programie “BundesTalk”, który emitowany jest na Kanale Sportowym. Zdaniem Mateusza Borka Białek powinien pomyśleć o wypożyczeniu do innego klubu. Dziennikarz wskazał jako kierunek jeden z zespołów 2. Bundesligi.

Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećNa jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećCzytaj dalej


Dziennikarz wskazuje idealny kierunek dla Bartosza Białka

- Spoglądamy cały czas w stronę talentu Bartosza Białka. Wiem, że jest radość, jest odhaczony występ w Bundeslidze. Zagrał, zadebiutował. Przy dużej konkurencji nawet ta minuta jest fajna. Trzeba jednak się zastanawiać, co dalej - rozpoczął wypowiedź dziennikarz.

- Wolfsburg w niego zainwestował nie po to, by sprzedawać. Wypożyczenie? Myślę, że 2. Bundesliga. Białek nie ma wysokiej pensji, nie trzeba za niego płacić. Za chwilę ułoży się tabela i będziemy wiedzieli, kto będzie walczył o utrzymanie - kontynuował dziennikarz.

- Pamiętajmy, że ten chłopak musi mieć realne szanse na granie. Bo to nie jest tak, że wypożyczysz Białka z Wolfsburga i on z miejsca dostanie miejsce w jedenastce. Nie chciałbym natomiast, żeby on wracał do Polski - zakończył Mateusz Borek.

Do tej pory Bartosz Białek we wszystkich meczach w barwach Wolfsburga rozegrał jedynie 27 minut. Zawodnik, podpisując umowę z niemieckim klubem, związał się z nim do czerwca 2024 roku. Portal Transfermarkt wycenia obecnie wartość Polaka na 3 miliony euro.

Źródło: Kanał Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News