Mateusz Borek
YouTube Kanał Sportowy
Autor Piotr Mika - 5 Października 2020

Mateusz Borek zadziwił całą Polskę. Jakub Moder mógł trafić do Bayernu, nie udało się z tylko jednego powodu

Mateusz Borek to ceniony w Polsce komentator i dziennikarz sportowy. W programie "Misja Futbol" na Kanale Sportowym Borek zdradził, że Jakub Moder, który według mediów trafi do Brighton, mógł zostać sprowadzony przez... Bayern Monachium. Powód dla którego tak się nie stało wydaje się dość niezwykły.

Mateusz Borek w trakcie swojej bogatej kariery dziennikarskiej zawiązał wiele znajomości. To pozwala mu czasami wiedzieć wcześniej o rzeczach, które jeszcze nie zostały opublikowane przez inne media. Tym razem polski komentator zdradził, że mistrz Niemiec był poważnie zainteresowany jednym z najlepszych młodych Polaków.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Przybylska nie żyje od 6 lat. Jarosław Bieniuk znalazł sobie nową wybrankę? Został przyłapany u boku wielkiej piękności
  2. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  3. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
Piotr Żyła wraz z dziewczyną pochwalili się nowym członkiem rodziny. Justyna Żyła padnie z zazdrości (FOTO)Piotr Żyła wraz z dziewczyną pochwalili się nowym członkiem rodziny. Justyna Żyła padnie z zazdrości (FOTO)Czytaj dalej

Mateusz Borek ujawnił sensacyjną informację

Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że jeden z najlepszych zawodników Lecha Poznań i jeden z najlepiej rokujących zawodników młodego pokolenia w Polsce odejdzie do Brighton and Hove Albion. Kolejorz zapewnił sobie przy tym świetne warunki transferu. Anglicy mają zapłacić za niego 11 mln euro i od razu wypożyczyć spowrotem do Lecha, aby Moder pomógł drużynie w fazie grupowej Ligi Europy.

Zimą Brighton będzie mogło skrócić wypożyczenie, ale będzie musiało dopłacić do transferu kolejne 1,5 mln euro. Wydaje się, że poznański klub nie mógł wynegocjować lepszej umowy. Okazuje się jednak, że Moder zamiast do Anglii mógł trafić do najlepszego aktualnie klubu w Europie, Bayernu Monachium. Takie informacje podał Mateusz Borek w programie "Misja Futbol". Co jednak przeszkodziło w tej transakcji?

Anna Przybylska nie żyje od 6 lat. Jarosław Bieniuk znalazł sobie nową wybrankę? Został przyłapany u boku wielkiej pięknościAnna Przybylska nie żyje od 6 lat. Jarosław Bieniuk znalazł sobie nową wybrankę? Został przyłapany u boku wielkiej pięknościCzytaj dalej

Zaskakujące słowa polskiego eksperta

Mateusz Borek w programie na Kanale Sportowym zdradził, że mistrz Niemiec bardzo poważnie zastanawiał się nad sprowadzeniem Modera. - Widzowie będą się śmiać, że Borka porąbało. Wyobraźcie sobie, że Moder był bardzo poważnie rozważany przez Bayern Monachium. Ja nie żartuję - zapewniał popularny dziennikarz.

Według podanych przez niego informacji, również w tym przypadku zaraz po podpisaniu kontraktu Bayern wypożyczyłby Modera do Lecha Poznań. Na drodzej tej transkacji stanęły jednak... testy medyczne Mickaela Cuisance'a. Zawodnik Bayernu miał przejść do Leeds United, ale oblał testy medyczne i został w bawarskim zespole. Z tego powodu Die Roten mieli zrezygnować z polskiego pomocnika.

To jednak nie koniec sensacji. W walce o Modera do końca miał uczestniczyć też RB Lipsk, jednak ten temat upadł z innego powodu. - Co więcej - tak naprawdę o Modera do końca walczyli też działacze RB Lipsk. Oni bardzo chcieli Modera. Mieli jednak jeden warunek. W tej chwili chcieli zapłacić i zabrać piłkarza do Lipska. Lechowi zależało na tym, by Moder pozostał i zagrał w Lidze Europy - zdradził Mateusz Borek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Zbigniew Boniek ujawnił prawdę. "Brzęczka nie będzie", wiemy kto go zastąpi
  4. Wielki sukces Igi Świątek. Polka z kolejnym sukcesem, była bezlitosna, co za klasa
  5. Lech Poznań sprzedaje swoją największą gwiazdę. Młody Polak zagra w Premier League, mamy rekord Ekstraklasy
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News