Mateusz Borek
YouTube Kanał Sportowy
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Mateusz Borek zdradził sekret Arkadiusza Milika. Cała prawda wyszła na jaw ze szczegółami

Mateusz Borek wraz z innymi dziennikarzami komentował na Kanale Sportowym ostatni dzień okienka transferowego. Popularny komentator zdradził wiele szczegółów na temat dokonywanych transakcji. Piłkarski ekspert wypowiedział się również na temat Arkadiusza Milika, któremu nie udało się odejść z Napoli.

Mateusz Borek w ostatnich dniach dzielił się z fanami wieloma interesującymi ciekawostkami ze świata piłki nożnej. W ostatnim dniu okienka transferowego wraz z innymi dziennikarzami Borek komentował transakcje jakie dokonywały się pomiędzy klubami. Zdecydował się także zdradzić kilka szczegółów na temat nieudanych transferów Milika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Mateusz Borek omawia transfery reprezentantów Polski

Jeszcze wczoraj mogliśmy usłyszeć sensacyjne informacje na temat dokonywanych ruchów transferowych. Popularny komentator w programie "Misja Futbol" podzielił się m.in. tym, że Jakub Moder zamiast zostać wykupionym przez Brighton mógł trafić do Niemiec. Mateusz Borek twierdził, że 21-letnim pomocnikiem mocno zainteresowany był Bayern Monachium oraz RB Lipsk.

W programie "Deadline Day" znany ekspert, wraz z innymi popularnymi dziennikarzami - Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim oraz Adamem Sławińskim - komentował to co działo się w ostatnich godzinach okienka transferowego. Dla polskich kibiców z pewnością dużym rozczarowaniem było to, że ostatecznie nowego klubu nie udało się znaleźć Arkadiuszowi Milikowi.

Nagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatNagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatCzytaj dalej

Mateusz Borek omawia problemy napastnika Napoli

Popularny komentator sportowy zdradził, że pierwszym klubem, który chciał sprowadzić Milika, było Atletico Madryt. To jednak nie powiodło się ze względu na wybuch pandemii. Mateusz Borek potwierdził również, że zainteresowanie Milikiem wykazywały takie kluby jak m.in. Juventus, Roma, Everton, RB Lipsk, Tottenham czy Fiorentina. Jak wiemy, w żadnym wypadku nie udało się dojść do porozumienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News