Mateusz Borek
youtube.com/kanalsportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Maja 2020

Mateusz Borek przejdzie do TVP? Dyrektor stacji nie ma wątpliwości

Mateusz Borek jakiś czas temu zakończył wieloletnią współpracę z telewizją Polsat i skupił się na rozwijaniu Kanału Sportowego na Youtube. Ciągle pojawiają się jednak plotki, jakoby znany dziennikarz miał dołączyć do redakcji sportowej TVP. Podczas ostatniego programu ‘Hejt Park” na temat możliwej współpracy wypowiedział się dyrektor stacji Marek Szkolnikowski.

Mateusz Borek od wielu tygodni łączony jest z przenosinami do TVP Sport. Popularny komentator zakończył współpracę z Polsatem i obecnie można go oglądać jedynie na Kanale Sportowy na Youtube. Swoje zdanie na temat współpracy z dziennikarzem wyraził szef redakcji sportowej TVP.

Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejMama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Mateusz Borek łączony jest z przenosinami do TVP

Kanał Sportowy w krótkim czasie po uruchomieniu zyskał sobie ogromną rzeszę widzów. Odpowiedzialni za projekt są uznani dziennikarze Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek. Ostatni z nich, mimo aktywnego udziału w emitowanych na Youtube programach wciąż łączony jest z bardziej tradycyjnym medium. Co jakiś czas pojawiają się pogłoski, że słynny komentator może dołączyć do redakcji TVP Sport.

Na ten temat wypowiedział się dyrektor redakcji sportowej TVP Marek Szkolnikowski, który był gościem programu “Hejt Park” na kanale stworzonym przez czwórkę “mejwenów”. Swoją wypowiedzią wydaje się, że nie pozostawił wątpliwości co do przyszłości Mateusza Borka.

Mariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataMariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataCzytaj dalej


Dyrektor TVP wypowiedział się na temat byłego komentatora Polsatu

- To temat, który pojawia się od wielu miesięcy. Nadal nie wiem, jaki jest status Mateusza Borka w Polsacie. Nie wiem, czy jego umowa jest rozwiązana. Przy każdej okazji jednak powtarzam, że jest jednym z najlepszych komentatorów piłkarskich, rozpoznawalnym dziennikarzem i marką samą w sobie. Jest to do rozważenia, ale na pewno musi dużo wody upłynąć w Wiśle, zanim coś takiego nastąpi. Tak samo zresztą Tomasz Smokowski, którego jakiś czas temu namawiałem, ale zobaczymy, co z tego będzie - mówił Szkolnikowski.

Prowadzący program Krzysztof Stanowski nie ustępował jednak i dociekał konkretnej odpowiedzi. Wtedy okazało się, że Borek musiałby pogodzić się z niskim miejscem w hierarchii komentatorów TVP.

- Nie wiem, czy jest wola po drugiej stronie. Musiałby też pogodzić się z rolą drugiego lub trzeciego komentatora. Jest Dariusz Szpakowski, który jest naszym pierwszym komentatorem. Jest też Jacek Laskowski, którego bardzo mocno cenię. Byłoby zatem ciężko, bo mamy do tego młodych i zdolnych komentatorów - zakończył wątek Szkolnikowski.

Źródło: Kanał Sportowy


Wydaje się zatem, że nawet jeśli Mateusz Borek dołączy do TVP Sport, nie stanie się to w najbliższym czasie. Być może po tym, gdy Dariusz Szpakowski przejdzie na zasłużoną emeryturę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News