Mateusz Borek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor - 9 Lipca 2020

Mateusz Borek stracił kolejną pracę. "Nie wszystko zależy ode mnie"

Mateusz Borek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Nic dziwnego, że jego losami interesują się kibice w całym kraju, zwłaszcza, gdy w jego życiu zawodowym dochodzi do tak poważnych zmian jak ostatnio. Po rozstaniu się z Telewizją Polsat Mateusz Borek jest zmuszony zrezygnować także z kolejnego projektu, w którym brał udział od wielu lat.

Mateusz Borek to znany komentator oraz ekspert sportowy, który jednak oprócz specjalizacji w piłce nożnej jest także wielkim fanem boksu i sportów walki. Przez wiele lat pracował dla Telewizji Polsat, w której zbudował swoją obecną pozycję. Po założeniu wraz z Tomaszem Smokowskim, Krzysztofem Stanowskim oraz Michałem Polem "Kanału Sportowego" Mateusz Borek musiał zrezygnować z pracy w Polsacie. Teraz okazuje się, że będzie musiał rozstać się także z innym wielkim projektem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Trąba powietrzna na Pomorzu. Są ranni, służby w akcji
Szalona radość Cracovii po wygranej z Legią. 67-letni prezes klubu skradł show piłkarzom (WIDEO)Szalona radość Cracovii po wygranej z Legią. 67-letni prezes klubu skradł show piłkarzom (WIDEO)Czytaj dalej

Mateusz Borek już nie poprowadzi gali KSW

Na swoim Twitterze polski dziennikarz poinformował, że po 16 latach rozstaje się prowadzeniem gal MMA organizowanych przez federację KSW. W dość emocjonalnym wpisie Mateusz Borek żegna się z pomysłodawcami KSW i stwierdza, że nie wszystko zależy od niego. Wiele wskazuje na to, że właśnie przez ścisłe związki KSW z Polsatem Mateusz Borek musiał zrezygnować z prowadzenia gal KSW.

Mateusz Borek, który sam jest także promotorem i organizatorem gal bokserskich, zaznacza w swoim wpisie, jak bardzo ważna była dla niego "zawodowa przygoda" z KSW. Ma również nadzieję, że uda mu się w przyszłości jeszcze nawiązać współpracę z organizatorami gal KSW. Teraz jednak znany dziennikarz będzie mógł się skupić na prowadzeniu swojej grupy pięściarskiej MB Promotions oraz rozwijaniu "Kanału Sportowego"

Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Zmarł przedwcześnie, osierocił dwójkę dzieciNie żyje słynny mistrz olimpijski. Zmarł przedwcześnie, osierocił dwójkę dzieciCzytaj dalej

KSW 53 już niedługo

Wszystko wskazuje więc na to, że Mateusz Borek rozstaje się z federacją KSW tuż przed kolejną galą opatrzoną numerem 53. Odbędzie się ona juz 11 lipca, jednak z powodu pandemii zostanie ona zorganizowana w studiu telewizyjnym i będzie ona pierwszym od naprawdę wielu lat, gdzie w roli prowadzącego nie wystąpi 46-letni dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Złożono już 6000 wniosków. Polacy masowo ruszają po 5 tys. zł, ty też możesz zyskać dodatkowe pieniądze
  2. Niesamowite nagranie. Największa w historii chmura pyłu z Sahary przemierza świat
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News