Mateusz Borek
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Listopada 2020

Mateusz Borek zaskoczył opinią o Jerzym Brzęczku. Wskazał, w czym jest lepszy od Adama Nawałki

Mateusz Borek miał okazję skomentować fatalne w wykonaniu reprezentacji Polski spotkanie z Włochami, które Biało-Czerwoni przegrali 0:2. Na drużynę i selekcjonera Jerzego Brzęczka spadła lawina zasłużonej krytyki. Popularny dziennikarz zdecydował się jednak wygłosić zupełnie niespodziewaną opinię. Wskazał, w czym Jerzy Brzęczek jest lepszy od Adama Nawałki, autora największych sukcesów naszej kadry w ostatnich latach.

Mateusz Borek po meczu Włochy - Polska, który nasza reprezentacja przegrała w kompromitującym stylu, zdecydował się na ocenę pracy selekcjonera Jerzego Brzęczka. Dziennikarz zaskoczył wszystkim stwierdzeniem, że Brzęczek jest lepszy od swojego poprzednika, czyli Adama Nawałki w jednym istotnym aspekcie.

Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób


Mateusz Borek zaskoczył wszystkich opinią o Jerzym Brzęczku

Reprezentacja Polski ma za sobą jedno z najgorszych spotkać od bardzo dawna. Polacy ulegli Włochom w wyjazdowym meczu Ligi Narodów 2:0. Gorszy od wyniku był tylko styl, jaki zaprezentowali podopieczni Jerzego Brzęczka.

Nasi zawodnicy ani przez moment nie mieli pomysłu na grę i nie sprawiali najmniejszego zagrożenia pod bramką Gianluigiego Donnarummy. “Biało-Czerwoni” w ciągu całego meczu nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę strzeżoną przez młodego gracza AC Milan.

Piłkarze Jerzego Brzęczka popełnili też mnóstwo indywidualnych błędów i byli jedynie tłem dla Włochów, którzy na boisku w Reggio Emilia po prostu się bawili. Najlepszym podsumowaniem występu naszej kadry w tym meczu, jest czerwona kartka dla Jacka Góralskiego, który na boisku przebywał tylko 30 minut.

Na piłkarzy i przede wszystkim Jerzego Brzęczka spadła lawina krytyki. Pojawiają się bardzo mocne słowa i żądania dymisji selekcjonera. Swoją opinią zaskoczył natomiast Mateusz Borek.

Słynny dziennikarz podziela poglądy, że kadra zagrała katastrofalnie. Współtwórca Kanału Sportowego postanowił znaleźć jednak pewien pozytyw, który może poprawić nieco humor Jerzego Brzęczka. Borek wskazał, w czym obecny trener Polaków jest lepszy od Adama Nawałki.

Adam Małysz przekazał niepokojące wiadomości. Polscy kibice skoków zamarli, mówi o dużych problemachAdam Małysz przekazał niepokojące wiadomości. Polscy kibice skoków zamarli, mówi o dużych problemachCzytaj dalej


W czym Brzęczek jest lepszy od Nawałki? Mateusz Borek wyjaśnia

- Jerzy Brzęczek zrobił to, czego nie chciał, lub nie potrafił zrealizować Adam Nawałka. Poprzedni selekcjoner był przywiązany do swojego wojska, z którym wygrał kilka ważnych bitew. Teraz Brzęczek naprawdę bardzo odważnie sięga po młodych graczy. To już nie jeden czy dwóch piłkarzy. Mamy w reprezentacji Jóźwiaka, Szymańskiego, Walukiewicza, Modera, Karbownika, Płachetę, Gumnego i gdyby nie kontuzja to także Jakuba Kamińskiego - stwierdził w felietonie dla “Przeglądu Sportowego” Mateusz Borek.

W dalszej części swojego tekstu popularny komentator skupił się na deycjach personalnych Jerzego Brzęczka, jeśli chodzi o obsadę ataku. Zdaniem Mateusza Borka selekcjoner już podjął decyzję, którzy zawodnicy pojadą na mistrzostwa Europy. Mowa oczywiście o trio Lewandowski-Milik-Piątek.

- Moim zdaniem zamknięty jest już "amerykański sen" dla polskich napastników. Jeśli nie zdarzy się nic złego z trójką atakujących, to się nic w niej nie zmieni. Trener się określił, zabierze trzech piłkarzy do napadu. Ani doświadczony Wilczek, ani Buksa i Przybyłko z MLS, ani błyskotliwy Świderski i skuteczny w Turcji Sobiech nie mają szans na wyjazd - stwierdził dziennikarz.

Ta decyzja może jednak sprowadzić na Jerzego Brzęczka kolejną falę krytyki. Milik i Piątek nie grają praktycznie w swoich klubach, a wymienieni przez Mateusza Borka napastnicy imponują skutecznością.

Źródło: “Przegląd Sportowy”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skrócą podróż pociągiem z 3 godzin do 30 minut. Niewiarygodna technologia Koreańczyków, Polskę przejechałbyś w godzinę
  2. Gwiazdor Złotopolskich i Miodowych lat został ojcem. Wiemy jak dziś wygląda życie Omara Sangare
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. Niemal zatrzymał się, aby obejrzeć wypadek. Wjechał w niego kierowca niesprawnego auta - Wideo z drona
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News