Mateusz Borek
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Sierpnia 2020

Oficjalnie: Mateusz Borek wraca do komentowania. Podpisał kontrakt z nową stacją, duże zaskoczenie

Mateusz Borek kilka miesięcy temu rozstał się z wieloletnim pracodawcą, czyli telewizją Polsat. Od tego czasu znany dziennikarz skupił się na rozwoju Kanału Sportowego na Youtube, który założył wraz z Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Krzysztofem Stanowskim. Ostatnio pojawiły się plotki, że komentator może wrócić do telewizji i związać się z jedną ze stacji. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie tych doniesień. 

Mateusz Borek uważany jest za najlepszego komentatora piłki nożnej w Polsce. Znany dziennikarz nie ma jednak okazji, by relacjonować najważniejsze spotkania, gdyż kilka miesięcy temu rozstał się z Polsatem. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, niedługo wróci jednak do roli komentatora, gdyż związał się ze znanym kanałem.

Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził


Mateusz Borek związał się ze znaną stacją telewizyjną

Zaskakujące informacje pojawiły się we wtorkowe popołudnie w sieci. Dowiedzieliśmy się, że znany komentator sportowy Mateusz Borek, związał się ze znaną stacją. Dla popularnego dziennikarza będzie to pierwsza praca w telewizji od czasu rozstania z Polsatem kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie mieliśmy okazję oglądać Mateusza Borka jedynie na Kanale Sportowym na Youtube, którego jest współtwórcą.

Kilka dni temu sam zainteresowany zasugerował kibicom, że już niedługo ponownie będziemy mogli usłyszeć go w roli komentatora. Na swoim koncie w serwisie Instagram opublikował tajemnicze zdjęcie, przedstawiające go w komentatorskich słuchawkach, z dopiskiem, że już 3 września ponownie będzie miał okazję relacjonować mecz piłki nożnej. Kibice sądzili, że chodzi o spotkanie Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią a Niemcami zaplanowane na ten dzień, które transmitować będzie TVP Sport.

Nie żyje legenda Bundesligi i reprezentacji Niemiec. Kibice opłakują ikonę niemieckiej piłkiNie żyje legenda Bundesligi i reprezentacji Niemiec. Kibice opłakują ikonę niemieckiej piłkiCzytaj dalej


Komentator wraca do pracy w telewizji

Spodziewano się komunikatu, który potwierdzi, że Mateusz Borek zwiąże się właśnie z tą stacją. We wtorek pojawił się ów komunikat, jednak nie ze strony TVP. Informację o nawiązaniu współpracy z Mateuszem Borkiem przekazała na Twitterze stacja Canal+ Sport.

W specjalnym komunikacie, który okraszony został zdjęciem z szefem redakcji Michałem Kołodziejczykiem, możemy przeczytać, że Borek zostanie komentatorem stacji i w każdej kolejce Bundesligi skomentuje jedno spotkanie. Oprócz dziennikarza, w roli eksperta do Canal+ Sport dołączy także Michał Żewłakow. Nie wiemy na razie, czy Mateusz Borek podejmie współpracę także z inną stacją.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?
  2. mBank pilnie ostrzega klientów. Można stracić wszystkie oszczędności
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News