Mateusz Borek Kamil Grosicki
YouTube - WP
Autor Piotr Bernaciak - 30 Września 2020

Mateusz Borek zdradził pilną informację ws. transferu Kamila Grosickiego. Znamy nazwy klubów

Mateusz Borek niespodziewanie przedstawił polskim kibicom informacje dotyczące transferu Kamila Grosickiego. Jak się dowiadujemy, w grę wchodzą dwie opcje, jednak nie chodzi o zespoły Premier League.

Mateusz Borek utrzymuje kontakt z wielu piłkarzami i agentami zawodników reprezentacji Polski, dzięki czemu może liczyć na wiele inspiracji zza kulis świata transferów. Co roku dochodzi do ciekawych przenosin, które niejednokrotnie dotyczą właśnie naszych kadrowiczów walczących o poprawę swojej sytuacji. Do takich zalicza się właśnie obecnie Kamil Grosicki, który nie ma miejsca w składzie WBA.

West Bromwich Albion po awansie do Premier League nie może zapewnić Kamilowi Grosickiemu regularnej gry. Choć wielu miało nadzieję, że Polak dostanie swoją szansę, na którą długo pracował, to teraz wiemy już, że do tego nie dojdzie. Mateusz Borek ujawnił nowe kluby, w których grać może reprezentant Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Niemcy się nie patyczkują. Poważne zaostrzenie zasad związanych z pandemią
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Rosjanie odbiorą Polakom wielkie sportowe święto? Kibice są wściekli, możemy stracić uwielbianą imprezę sportowąRosjanie odbiorą Polakom wielkie sportowe święto? Kibice są wściekli, możemy stracić uwielbianą imprezę sportowąCzytaj dalej

Mateusz Borek ogłosił ważną wiadomość

Jak się okazuje, Kamil Grosicki jest bliski transferu do greckiego Olympiakosu bądź angielskiego Nottingham Forest. Taką informacją podzielił się Mateusz Borek, który dodał, że agenci Polaka negocjują z właścicielem obu klubów. Tego typu wiadomość z pewnością może być ważna dla fanów polskiej reprezentacji, którzy liczą na to, że Grosicki wróci do dawnej formy.

Obecnie Polak nie gra w WBA z powodu decyzji sztabu szkoleniowego. Teraz dla Polaka nie ma miejsca nawet na ławce rezerwowych, a taka sytuacja na rok przed mistrzostwami na Euro na pewno go nie satysfakcjonuje. Można było spodziewać się, że będzie chciał zmienić klub jeszcze w najbliższych dniach.

Dotarliśmy do pierwszego wywiadu Adama Małysza w telewizji. Niewiarygodne, jak wtedy wyglądał, spadliśmy z krzeseł (FOTO)Dotarliśmy do pierwszego wywiadu Adama Małysza w telewizji. Niewiarygodne, jak wtedy wyglądał, spadliśmy z krzeseł (FOTO)Czytaj dalej

Mateusz Borek przekazał kibicom ważną informację

Mateusz Borek już jakiś czas temu wspominał o możliwym transferze Grosickiego, a teraz okazuje się, że negocjacje nabierają tempa. Z pewnością polscy kibice będą dalej śledzić losy reprezentanta Polski, który wciąż walczy o wyjazd na wielki turniej z drużyną Jerzego Brzęczka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w idealnym momencie. Dostanie mandat za korzystanie z telefonu?
  2. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć
  3. Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocne
  4. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  5. Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końca
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News