Mateusz Borek TVP reprezentacja Liga Narodów
YouTube - Sport.pl
Autor Piotr Bernaciak - 29 Sierpnia 2020

Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji

Mateusz Borek od dłuższego czasu nie pojawiał się w polskich telewizjach sportowych, ograniczając się niemalże wyłącznie do działania na swoim Kanale Sportowym. Jak się dowiadujemy, niebawem jednak ulegnie to całkowitej zmianie. Wszystko przez podpisanie przez niego dwóch kontraktów.

Mateusz Borek kilka miesięcy temu zaczął pojawiać się na Kanale Sportowym, który ruszył na początku 2020 roku. Jest to produkcja czterech bardzo znanych polskich dziennikarzy sportowych, którzy połączyli siły, by tworzyć treści na portalu YouTube. Sam Borek najczęściej pojawiał się w Misji Futbol, jednak zdarzało mu się również występować w Hejt Parku.

Nie da się ukryć, że to właśnie Mateusz Borek cieszył się największą sympatią spośród wszystkich założycieli Kanału Sortowego. Sytuacja nieco uległa zmianie poprzez akcje, które nie zawsze podobały się odbiorcom, jednak mimo wszystko to właśnie byłego komentatora Polsatu możemy nazwać jedną z twarzy projektu. Teraz dowiadujemy się, że ma on wrócić do tzw. dziupli komentatorskiej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób
  2. Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne "jaja". Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachu
  3. Podjęli ostateczną decyzję. Duże zmiany dla Polaków. Prawdziwa rewolucja
Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej

Mateusz Borek wraca do komentowania meczów

Już kilkanaście dni temu Canal+ ogłosiło nawiązanie współpracy z Mateuszem Borkiem. Popularny komentator przynajmniej raz w tygodniu będzie pojawiał się w stacji, by skomentować spotkania niemieckiej Bundesligi. Zdarzało mu się robić to już w przeszłości podczas współpracy z Eurosportem, dlatego widzowie mogą być przyzwyczajeni do jego komentowania wydarzeń w niemieckim futbolu.

Borek współpracować ma jednak również z TVP. Jak się dowiadujemy, póki co ma on prowadzić niektóre studia przedmeczowe przy okazji spotkań reprezentacji narodowych, niewykluczone jest również, że zdarzy mu się skomentować mecze polskiej Ekstraklasy, do której Telewizja Polska wykupiła sublicencję. Publiczny nadawca pokazuje jeden mecz w każdej kolejce.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadkuTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadkuCzytaj dalej

Mateusz Borek skomentuje mecz Ligi Narodów

Już niebawem Mateusz Borek skomentuje jednak hitowo zapowiadający się mecz Ligi Narodów. 3 września Niemcy zmierzą się z Hiszpanią, a w dziupli komentatorskiej zasiądzie właśnie związany przez wiele lat z Polsatem rozpoznawalny polski dziennikarz. Póki co nie wiadomo, kto będzie ekspertem podczas spotkania, jednak możemy być niemal pewni, że będzie się ono cieszyć wysoką oglądalnością.

Od wielu lat Mateusz Borek komentował mecze reprezentacji, bowiem prawa do wielu spotkań eliminacyjnych przez dłuższy czas należały do Polsatu. Kilka miesięcy temu dziennikarz rozstał się jednak ze stacją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie
  2. Ściana wody o wysokości dwóch pięter. Kataklizm nadciąga
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News