Mateusz Klich bohater
Instagram - Mateusz Klich
Autor Piotr Bernaciak - 12 Września 2020

Mateusz Klich. Skreślony w Niemczech, teraz został bohaterem w meczu z mistrzem Anglii

Mateusz Klich niewątpliwie należy do najlepszych polskich piłkarzy poprzedniego sezonu. Polak udowodnił swoją wartość w Leeds United, w barwach którego gra i zbiera świetne recenzje. Polak pokazuje, że skreślono go zbyt wcześnie.

Mateusz Klich zaliczył dzisiaj swój debiut w angielskiej Premier League. Wiele osób mówiło, że pomocnik nie poradzi sobie w najlepszej lidze świata, i że szczytem jego możliwości jest gra w Championship. Tymczasem reprezentant Polski rozegrał dziś znakomite przeciwko Liverpoolowi. Udowodnił tym samym wielu osobom, że skreślano go zdecydowanie przedwcześnie.

Kilka lat temu Mateusz Klich nie przebił się w Wolfsburgu. Niemcy stwierdzili, że Polak jest zwyczajnie za słaby na grę w Bundeslidze, jednak on nie załamał się i odbudował swoją pozycję w Holandii. Dziś jest jedną z najważniejszych postaci w składzie beniaminka Premier League i wiele wskazuje na to, że rozegra w tym sezonie wiele spotkań jako pomocnik Leeds.

Mateusz Klich z fantastycznym debiutem w Premier League. Polak strzelił gola mistrzom AngliiMateusz Klich z fantastycznym debiutem w Premier League. Polak strzelił gola mistrzom AngliiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News