Mauro Icardi zmienia klub
Inter
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Z ostatniej chwili: Mauro Icardi na wylocie z Interu. Napastnik wybrał już nowy klub

Mauro Icardi od dłuższego czasu chciał opuścić Inter Mediolan. Argentyński napastnik nie czuł się dobrze w klubie, a jego relacje z kibicami również były na niskim poziomie. Teraz w sprawie nastąpił przełom. Snajper w końcu znalazł klub.

Mauro Icardi długo walczył o to, by zmienić klub w tym oknie transferowym. Nie udawało mu się to aż do ostatniego dnia, jednak wiele wskazuje na to, że ostatecznie uda mu się zmienić drużynę. Od dawna wiadomo było, że jego przyszłość w Interze nie tyle rysuje się w ciemnych barwach, co jest już całkiem czarna. Pozostanie w Mediolanie byłoby tak naprawdę tylko stratą czasu, czego nikt nie ukrywał.

Teraz wiemy, że piłkarz ostatecznie zmieni klub. Negocjacje trwały wczoraj do bardzo późnych godzin nocnych, lecz wiele wskazuje na to, że ostatecznie udało się zakończyć je pomyślnie i wszystko zostanie potwierdzone w kolejnych godzinach. Wszystkim zajmowała się Wanda Nara, agentka zawodnika, która prywatnie jest jego żoną. Kobieta nie ukrywała niczego.

Kamil Grosicki znów zmieni klub? Zawodnik zamieścił zastanawiający wpis na TwitterzeKamil Grosicki znów zmieni klub? Zawodnik zamieścił zastanawiający wpis na TwitterzeCzytaj dalej

Argentyński napastnik ma trafić na roczne wypożyczenie do Paris Saint-Germain, a w umowie obowiązywać będzie najprawdopodobniej opcja wykupu. Póki co nie wiadomo, jak wysoka miałaby być klauzula, choć mówiło się o kwocie wynoszącej 70 milionów euro. To zaskakująco niska oferta za zawodnika, który był uważany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji.

To świetny ruch dla PSG, które szuka wzmocnień po kontuzjach Edinsona Cavaniego i Kyliana Mbappe. Potrzebny jest jeszcze jeden gwiazdor w ofensywie, który mógłby zagwarantować przynajmniej kilkanaście goli w sezonie. Obecność kolejnego snajpera sprawiłaby, że klub z Paryża dysponować będzie jednym z najlepszych ataków w całej Europie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News