Conor McGregor
facebook.com/thenotoriousmma/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 26 Czerwca 2020

Kolejny wyskok Conora McGregora. Poszło o chorego ojca

Stopa wojenna Conora McGregora z Khabibem Nurmagomiedowem trwa już od dłuższego czasu. Obaj Panowie są do siebie wrogo nastawieni, ale teraz sprawy zabrnęły bardzo daleko. Doszło do tego, że Irlandczyk nastraszył Rosjanina i wmieszał w to wszystko jego ojca.

Conor McGregor znany jest z tego, nie gryzie się w język. Irlandzki wojownik już od dłuższego czasu toczy „wojenkę” z Khabibem Nurmagomiedowem. W pewnym momencie wydawało się, że obaj panowie jednak zaczęli się akceptować. Bowiem McGregor na wieść o zakażeniu koronawirusem ojca swojego rywala, przekazał szczere życzenia powrotu do zdrowia i siły dla całej rodziny. Abdulmanap Nurmagomiedow wciąż jest na oddziale intensywnej terapii w Moskwie po tym, jak doznał udaru przez COVID-19. Lekarze operowali jego serce i dwukrotnie wprowadzali go w stan śpiączki. Jak się niedawno okazało, zakopanie topora wojennego między obiema stronami, było jednak tylko chwilowe.

Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii

McGregor prowokuje rywala

Kiedy zdawało się, że stosunki McGregora i Nurmagomiedowa zeszły do poziomu wzajemnej tolerancji, to zaraz rozpętała się kolejna awantura. Tym razem sprowokował ją kuzyn rosyjskiego fightera, który na Instagramie zamieścił zdjęcie z kontrowersyjnym opisem.

Fotografia przedstawia fragment walki McGregor - Nurmagomiedow, w którym Irlandczyk jest duszony przy siatce. Krewny Khabiba dodał obok opis: "Gdy masz koronawirusa i nie możesz oddychać".

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówPolskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Tomasz Kamieński. Jego odejście wywołało rozpacz PolakówCzytaj dalej

Na odpowiedź McGregora nie trzeba było zbyt długo czekać.

McGregor odpowiada Rosjanom

"Widzę, że wszystko w sprawie Abdulmanapa było tylko zasłoną dymną. Przykrywka, która ma ukrywać brak aktywności, wycofanie się z walk i ucieczkę. Powodzenia, ale pamiętaj - Allah widzi wszystko" – odpowiedział Conor McGregor. Post został już jednak usunięty.

Wpis Irlandzkiego wojownika brzmi bardzo groźnie. Z jednej strony nie ma co się dziwić, bo na post kuzyna Nurmagomiedowa, zareagował także Ali Abdelaziz - menedżer Khabiba, zostawiając roześmiane emotikony. Takie zagrywki jednoznacznie wskazują, że Rosjanie szydzą sobie z McGregora. Jednak z drugiej strony, irlandzki mistrz nieco przesadził z tak jednoznacznymi oskarżeniami.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News