Bodens BK - Sakre
Aftonblades.se
Autor Łukasz Klinkosz - 2 Grudnia 2019

Samochód wjechał w budynek hali w trakcie meczu. Było bardzo niebezpiecznie

Mecz piłki ręcznej w szwedzkiej lidze młodzieżowej był zaskakujący przez jedno niespodziewane zdarzenie. W tył budynku w trakcie spotkania wjechał samochód. W hali wybuchła panika.

Mecz Skare - Bodens BK w młodzieżowej lidze szwedzkiej nadal cieszy się sporym zainteresowaniem. A właściwie jego przebieg. Nie byłoby tak, gdyby w czasie tego spotkania samochód nie przebił ściany i nie wjechał częściowo do hali. To niecodzienna sytuacja, która nie tyle rzadko się zdarza, co po prostu nigdy nie powinna mieć miejsca. W Szwecji jednak stała się historią prawdziwą.

Znany dziennik broni Roberta Lewandowskiego. Znany dziennik broni Roberta Lewandowskiego. "To on powinien otrzymać Złotą Piłkę"Czytaj dalej

Mecz piłki ręcznej przerwany przez samochód

Do tego zdarzenia doszło w Szwecji, dokładniej Viking Hall w Marsta niedaleko Sztokholmu. W drugiej połowie meczu juniorów Skare - Bodens BK nieoczekiwanie ścianę w hali przebił samochód terenowy.

- Wyjdźcie wszyscy z hali. Nie wiemy jeszcze co się dokładnie stało, ale wyjdźcie. Upewnijcie się, że nikt nie został w środku - krzyczał do wszystkich będących w hali spiker. To podziałało, bo choć nastał chaos, momentalnie wszyscy wybiegli z budynku. Chwile grozy, które kibice i młodzi piłkarze ręczni przeżyli, z pewnością zostaną im długo w pamięci.

- To cud, że nikomu nic się nie stało i że w pobliżu ściany, którą przebił ten samochód, nie było żadnego z chłopców - powiedział po spotkaniu Johan Nystroem, który jest trenerem Bodens BK.

Mecz został dokończony dopiero następnego dnia

Kierowca, który prowadził ten samochód, został zatrzymany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu i rażącego naruszenia przepisów drogowych. Jako jedyny ucierpiał w tym incydencie, jednak nic poważnego mu się nie stało. Żaden z kibiców ani piłkarzy ręcznych nie został w żaden sposób ranny, co jest w tej całej sprawie najważniejsze. Było bardzo niebezpiecznie, ale na szczęście zakończyło się tylko i wyłącznie na strachu. Za to sporą nauczkę i karę na pewno otrzyma kierowca.

Mecz został dokończony dopiero następnego dnia, w niedzielę. Finalnie Bodens BK wygrało ze Sakre 15:13.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grzegorz Krychowiak z wielkim wyróżnieniem od kibiców. Zdeklasował rywali, ogromna przewaga
  2. Robert Lewandowski zostanie wyróżniony na gali Złotej Piłki! Zbigniew Boniek ujawnił ważną informację
  3. Marcin Najman kończy karierę! Gwiazdor powiedział, kiedy pożegna się z walkami
  4. Niesamowity Robert Lewandowski. Polak sam strzelił więcej goli, niż Barcelona i Chelsea
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News