Memoriał Ireny Szewińskiej
VEGARD WIVESTAD GR
Autor Aleksy Kiełbasa - 8 Czerwca 2020

Memoriał Ireny Szewińskiej 2020: znamy datę imprezy

Memoriał Ireny Szewińskiej, będzie pierwszą wielką imprezą lekkoatletyczną w tym sezonie na. Zmagania zostaną rozegrane na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Organizatorzy podali informację, że zawody odbędą się 19 sierpnia. Publiczność prawdopodobnie będzie mogła zasiąść na trybunach.

Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni

Najlepsi polscy lekkoatleci spotkają się 19 sierpnia, podczas Memoriału Ireny Szewińskiej. Będzie to druga edycja tej imprezy. Nasi zawodnicy nie kryją radości z powrotu do rywalizacji.

- Cieszę się, że choć w jakimś stopniu ten sezon może się odbyć. Jestem już spragniony startów i mam nadzieję, że w sierpniu na stadionie będą mogli wspierać nas kibice – powiedział Konrad Bukowiecki, aktualny wicemistrz Europy z Berlina.

Na razie nie wiadomo ilu kibiców będzie mogło pojawić się na trybunach Bydgoskiego stadionu. Na ten moment obiekty sportowe mogą zapełniać się w 25%. Paweł Wojciechowski nie ukrywa, że miło byłoby zobaczyć się z fanami.

– Cieszę się, że trwa cykliczność tego memoriału. Dobrze byłoby zobaczyć kibiców na stadionie, ale mam nadzieję, że nawet jeśli musielibyśmy startować bez kibiców to uda nam się w transmisji telewizyjnej przekazać emocje – mówi Paweł Wojciechowski, halowy mistrz Europy z 2019 roku

Po Memoriale Ireny Szewińskiej, naszych lekkoatletów czekają 96 Mistrzostwa Polski. Impreza również będzie rozgrywana w województwie Kujawsko-Pomorskim, a konkretnie we Włocławku. Zawody odbędą się w dniach 28-30 sierpnia.

Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęZnany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęCzytaj dalej

Eksperci twierdzą, że legendarny kierowca, nigdy już nie odzyska pełnej sprawności

Memoriał Ireny Szewińskiej otworzy sezon

Memoriał Ireny Szewińskiej otworzy tegoroczne zmagania lekkoatletów. Jednak nasi zawodnicy nie mogą się doczekać przede wszystkim Halowych Mistrzostw Europy, które zaplanowano w dniach 5-7 marca 2021 roku. Obiektem zmagań, będzie Arena Toruń, dobrze znana wszystkim z organizacji Copernicus Cup oraz Halowych Mistrzostw Polski.

– Dla mnie, jako obrońcy tytuły, będzie to szczególna impreza, ale zresztą nie tylko dla mnie. Ta hala dla tyczki, po rekordzie świata Armanda Duplantisa na mityngu Copernicus Cup 2020 jest wyjątkowa dla mojej konkurencji. Ja jeszcze dobrze tam nie skoczyłem, ale nasz młodszy kolega udowodnił, że można dobrze skakać w Arenie Toruń. Obrona tytułu nie będzie łatwa, ale my tyczkarze nie poddajemy się. Ściany zawsze nam sprzyjały, więc mam nadzieję, że i tym razem pokażemy, że polska tyczka to jest potęga na świecie – dodaje Wojciechowski.

Równie podekscytowany wydaje się być nasz kolejny tyczkarz, Piotr Lisek.

– Każdy z nas przed swoją publicznością chce się dobrze pokazać. Ja będę te imprezę traktował jak igrzyska olimpijskie – mówi Lisek. – Na pewno nie będzie nam łatwo pokonać rekordu hali. Tam się świetnie skacze, więc mam nadzieję, że nasze rekordy pójdą do góry.

Źródło: kronika24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawo jazdy możesz stracić łatwo, jak nigdy. Przygotuj się, surowsze przepisy wchodzą już niebawem
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News