mężczyzna
facebook.com/brunodonovaro
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Kwietnia 2020

Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala

Mężczyzna przechadzał się po ulicach swojego miasta. Nie wiedział, że czyhają na niego rabusie, którzy chcieli ograbić go z pieniędzy. Złodzieje nie zdawali sobie sprawy z tego, że przechodzień, którego napadli jest doświadczonym sportowcem. Musiała interweniować policja i służby medyczne.

Mężczyzna wracał z pracy w wolontariacie do domu. Na jego nieszczęście, w pewnym momencie drogę zagrodzili mu złodzieje, którzy chcieli go pozbawić pieniędzy. Na ich nieszczęście, niedoszła ofiara ich żądań okazała się mistrzem wielu sztuk walki, która wiedziała, jak rozprawiać się z napastnikami. Koniec końców to agresorzy stali się ofiarą i wylądowali w szpitalu.

Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusemGwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusemCzytaj dalej

Mężczyzna miał zostać napadnięty. Zamiast tego zaatakował

Do opisywanej sytuacji doszło w Mediolanie. Włoski mistrz sztuk walki - Bruno Danovaro, który nigdy nie opuścił ringu pokonany pracuje obecnie jako wolontariusz Czerwonego Krzyża na rzecz ofiar koronawirusa. 52-latek wracał do domu po skończonej pracy, kiedy napotkał trzech młodszych mężczyzn, którzy mu grozili i domagali się jego pieniędzy. Niezwyciężony Włoch pokazał im, że nie zapomniał swoich umiejętności walki i wszyscy trzej napastnicy z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala.

- Zareagowałem instynktownie. Bardzo mi przykro, że tak to wszystko się skończyło, ale musiałem się bronić, bo zostałem zaatakowany. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieją i z tej sytuacji wyciągną wnioski - powiedział Danovaro, cytowany przez "La Gazzetta dello Sport".

Z ostatniej chwili. Ogłoszono termin wznowienia piłkarskich rozgrywek w jednej z topowych lig. Znamy terminarzZ ostatniej chwili. Ogłoszono termin wznowienia piłkarskich rozgrywek w jednej z topowych lig. Znamy terminarzCzytaj dalej

Donovaro to prawdziwa legenda włoskich sztuk walki

Donovaro jest znany przede wszystkim dzięki swoim wielkim zasługom dla świata sportów walki. Mężczyzna mógł jechać z kadrą Włoch na igrzyska olimpijskie w 1988 roku, jednak wybrał karierę w USA. W Ameryce został prawdziwym mistrzem boksu, judo, karate i ju-jitsu.

Mimo tak wielkiej kariery, mężczyzna nie pozostał obojętny na działalność charytatywną i od samego początku swojej kariery się ją zajmuje. Za swoje zasługi został odznaczony nawet nagrodą od prezydenta George'a Busha, za pomoc w zwalczaniu dopingu w profesjonalnym sporcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska zupełnie straciła cierpliwość. "Wszyscy mamy prawo czuć duży zawód i rozżalenie"
  2. Wchodzą, gdy lokatorzy są w środku, kradną dosłownie wszystko. Ludzie boją się włamywaczy
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. Onet: Wojewoda zmusił medyków do walki z koronawirusem. Po odmowie dostali mandaty na 5 tys. zł

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News