Michael Schumacher
YASUYOSHI CHIBA/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Lipca 2020

Tragiczne informacje na temat zdrowia Michaela Schumachera. Media : cierpienie jest coraz większe

Michael Schumacher w grudniu 2013 roku podczas jazdy na nartach doznał poważnego urazu głowy i od tego czasu pozostaje sparaliżowany. Uwielbiany przez kibiców siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 miał przejść kolejną już skomplikowaną operację, jednak zabieg uniemożliwiła pandemia koronawirusa. Ostatnie wieści o stanie zdrowia legendy są bardzo niepokojące. 

Michael Schumacher jest pilnie strzeżony przez rodzinę, która dba o jego zdrowie od momentu tragicznego wypadku sprzed kilku lat, w wyniku którego sportowiec doznał poważnego urazu mózgu. Zachodnim mediom udało się jednak dowiedzieć nieco o aktualnym stanie zdrowia legendarnego kierowcy. Informacje niestety są przykre.

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała po słowach premiera Morawieckiego. Nie miała dla niego litościJustyna Kowalczyk nie wytrzymała po słowach premiera Morawieckiego. Nie miała dla niego litościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi


Michael Schumacher cierpi po tragicznym wypadku

Blisko siedem lat temu doszło do fatalnego w skutkach wypadku, w wyniku którego Michael Schumacher doznał poważnego urazu mózgu. Niemiec podczas jazdy na nartach uderzył głową w kamień. Od tego czasu słynny kierowca Formuły 1 pozostaje niestety sparaliżowany i musi znajdować się pod stałą opieką bliskich i wykwalifikowanych lekarzy.

Niedawno pojawiły się informacje, że Schumacher przejdzie pionierski zabieg z użyciem komórek macierzystych, który może wyraźnie poprawić stan jego zdrowia. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa i ryzyko zakażenia, które w przypadku byłego mistrza świata mogłoby być śmiertelne, zrezygnowano jednak z przeprowadzenia operacji. Wciąż wiemy zatem bardzo mało o aktualnym stanie zdrowia uwielbianego sportowca, jednak “Daily Mirror” udało się pozyskać niestety smutne informacje.

Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)Czytaj dalej


Media podają niepokojące wiadomości o stanie zdrowia legendy

Zdaniem brytyjskiego dziennika Michael Schumacher w związku z wieloletnim paraliżem cierpi na atrofię mięśni, czyli ich zanik. Mimo regularnej rehabilitacji, bram ruchu powoduje, że tkanka mięśniowa byłego kierowcy F1 zanika. To z kolei doprowadziło do osteoporozy, więc kości Niemca są narażone na większą łamliwość. Miejmy nadzieję, że kolejne informacje będą znacznie bardziej optymistyczne.

Źróło: "Super Express", “Daily Mirror”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News