Michael Schumacher
Instagram
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Gorzka prawda o synu Michaela Schumachera. Był zmuszony do oszukiwania i zmieniania nazwiska

Michael Schumacher wciąż walczy o powrót do zdrowia, a jego syn opowiedział jak nazwisko słynnego ojca było dla niego brzemieniem. Nawet do tego stopnia, że aby nie być rozpoznanym Mick Schumacher podawał fałszywe nazwiska.

Mick Schumacher w rozmowie dla niemieckiego "Bilda" ujawnił, że na początku swojej kariery chciał jak najbardziej uniknąć kojarzenia go ze swoim tatą, legendarnym kierowcą Formuły 1, aby móc w spokoju rozwijać swoją własną karierę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii
Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

Michael Schumacher będzie miał godnego następcę?

Syn Michaela Schumachera zdradził niemieckim dziennikarzom, że aby ukryć się przed ciekawskimi oczami i zapewnić sobie względny spokój, decydował się na podawanie fałszywych nazwisk. - Na początku używałem innych nazwisk. Dzięki temu nie byłem rozpoznawany i mogłem spokojnie pracować i się rozwijać - powiedział Mick Schumacher.

Młody kierowca nie żałuje jednak swoich decyzji, bo dzięki temu mógł zdobyć doświadczenie i na swój sposób uodpornić się na presję ze strony otoczenia. - Teraz presji już nie czuję. Noszenie nazwiska Schumacher mnie nie przytłacza. Stres, który odczuwam podczas wyścigu, ma związek tylko z oczekiwaniami i chęcią poprawienia tego, co robię źle - zapewnia 21-letni Schumacher.

Piotr Żyła zaskoczył fanów. Chciałby zostać prezydentem Polski. Zapomniał o dwóch szczegółachPiotr Żyła zaskoczył fanów. Chciałby zostać prezydentem Polski. Zapomniał o dwóch szczegółachCzytaj dalej

Stan zdrowia mistrza wciąż pozostaje tajemnicą

Obecnie syn Michaela Schumachera przygotowuje się do startów w Formule 2, czyli bezpośrednim zapleczu Formuły 1, jednej z najbardziej elitarnych serii wyścigowych, nazywanej także królową sportów motorowych. W wywiadzie dla "Bilda" Mick Schumacher unikał jednak odpowiedzi na temat stanu zdrowia swojego taty, co nie może dziwić, gdyż całe najbliższe otoczenie 7-krotnego mistrza Formuły 1 skrzętnie ukrywa informację o jego zdrowiu.

W 2013 roku Michael Schumacher uległ wypadkowi na nartach, uderzając głową w kamień. Jedynie kask uchronił go od śmierci, jednak mimo to bardzo długo nie było wiadomo, czy legendarny kierowca wybudzi się ze śpiączki. To udało się dopiero po pół roku i od tamtego czasu trwa walka o jego powrót do zdrowia. Niestety, nieliczne przecieki mówią raczej o tym, że stan Michaela Schumachera wciąż jest ciężki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News