Michał Kucharczyk
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Sierpnia 2020

Michał Kucharczyk wraca do Ekstraklasy. Podpisał kontrakt z nowym klubem, spore zaskoczenie

Michał Kucharczyk zaledwie przed rokiem opuścił Legię Warszawa, a już niedługo ponownie zagra w polskiej Ekstraklasie. Zawodnik, który ma na swoim koncie aż pięć tytułów mistrza Polski, nie dołączył jednak do swojej dawnej drużyny. Kucharczyk zdecydował się na transfer do innej polskiej ekipy, która ma spore ambicje ku temu, by włączyć się do walki o czołowe lokaty naszej ligi.

Michał Kucharczyk kilka tygodni temu zakończył swoją przygodę z rosyjskim Urałem Jekaterynburg i stał się wolnym zawodnikiem. Polak rozegrał w Rosji tylko jeden sezon i zdecydował się wrócić do ojczyzny. Legenda Legii Warszawa zaskakująco zdecydowała się podpisać umowę z Pogonią Szczecin.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
  2. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy


Michał Kucharczyk wraca do Ekstraklasy

Tegoroczne okno transferowe w Ekstraklasie obfituje w niesamowite transakcje. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego powrotu reprezentanta Polski i legendy rodzimej ligi do kraju. Po Arturze Borucu, który związał się z Legią Warszawa, teraz Michał Kucharczyk zdecydował się na kontynuowanie kariery w ojczyźnie. Kucharczyk nie wrócił jednak do Legii, w której święcił wielkie sukcesy, a podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin.

- W polskich realiach trudno jest mi wyobrazić sobie pozyskanie bardziej utytułowanego i doświadczonego w bojach piłkarza. Michał wnosi do zespołu bardzo dużo jakości oraz ogranie. Cieszymy się, że udało nam się przekonać zawodnika i doprowadzić do tego transferu. - powiedział szef pionu sportowego Pogoni Dariusz Adamczak w rozmowie z klubową stroną internetową po podpisaniu umowy.

Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąLekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąCzytaj dalej


Kolejny wielki powrót do polskiej ligi. Kucharczyk w Pogoni Szczecin

Michał Kucharczyk związał się z nowym klubem trzyletnią umową. Na boiska będzie wybiegał z numerem 18. na koszulce. Pomocnik tym samym wraca do Ekstraklasy po roku przerwy. Latem 2019 zdecydował się dołączyć do rosyjskiego Urału Jekaterynburg, gdzie nie wiodło mu się specjalnie dobrze. Rozegrał 16 spotkań, zdobył jednego gola i jedną asystę.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki
  2. Futurystyczne wizje stają się faktem. Naukowcy kodują dane w ludzkim DNA
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News