Michał Pol Polska
screen - youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 11 Listopada 2020

Michał Pol wróży przyszłość reprezentacji Polski. Zdaniem dziennikarza, wygramy mistrzostwa Europy

Michał Pol od lat jest jednym z najważniejszych polskich dziennikarzy sportowych. Przed listopadowymi meczami pokusił się o analizę tego, jak mogą wyglądać przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Pol zadziwił tysiące widzów swoimi przepowiedniami. Jego zdaniem biało-czerwoni mają szanse na końcowy triumf.

Michał Pol od lat jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. W ostatnim czasie przeniósł swoją działalność do internetu. Dziennikarz prowadzi własny kanał na w serwisie YouTube, a także jest współzałożycielem Kanału Sportowego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)
Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Czytaj dalej

Michał Pol zadziwił kibiców swoim scenriuszem przyszlorocznego Euro

Pol dołączył do grona entuzjastów gry reprezentacji Polski. W październiku podopieczni Jerzego Brzęczka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, czym przekonali do siebie krytykujących kadrę kibiców i ekspertów.

Obecnie Polacy przygotowują się do ostatnich w tym roku spotkań. W środę Biało-Czerwoni towarzysko w zagrają z Ukrainą, w niedzielę zmierzą się z Włochami, a za tydzień podejmą reprezentację Holandii.

Te spotkania to jedne z ostatnich możliwości testowania równych wariantów w kadrze przed przyszłorocznymi mistrzostwami europy. Tam Polacy zagrają w E z Irlandią Północną lub Słowacją, a także ze Szwecją i Hiszpanią.

Dziennikarz przeanalizował dla swoich widzów ostatnie wydarzenia nie tylko w sporcie. Pol powiedział, że pandemia koronawirusa może bardzo pomóc Biało-Czerwonym w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Jak powiedział, nie zdziwi się, jak Polacy wygrają cały turniej.

Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanówTragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanówCzytaj dalej

Nieprawdopodobne przewidywanie Michała Pola

- Wiem, że zabrzmi to jak herezja. Zobaczycie, że jeśli tak będzie dalej, to Polska wygra mistrzostwa Europy w 2021 roku. Wiem, że brzmi to zupełnie nieprawdopodobnie - rozpoczął swój wywód Michał Pol.

- Chodzi mi o to, że w tym porąbanym sezonie pandemicznym jeszcze dużo ludzi dozna kontuzji. Jest po prostu za dużo tych spotkań. Nie ma kiedy rozgrywać meczów odwołanych, więc się ich nie odwołuje - powiedział dziennikarz.

- Myślę, że Bayern w lidze stworzy sobie taką przewagę, że Lewy będzie mógł odpoczywać. On dla naszej kadry jest kluczowy. Po tym sezonie piłkarze będą absolutnie przemęczeni, ale niektórzy jak Robert Lewandowski będą mądrze pauzować - podkreślił.

- Ten sezon jest tak pokręcony, że to może skończyć się w każdy sposób. Wierzę, że wyjdziemy z tej grupy. Tam może paść każdy wynik. Kiedyś powiedziałbym, że z Hiszpanią 0:3 to byłby dobry rezultat. Dzisiaj uważam, że wszystko jest możliwe. To też dlatego że drużyna Luisa Enrique gra tak, jak gra - stwierdził Pol.

- Wyjście z grupy i potem Anglia lub Chorwacja... To mogą być takie mecze, że ktoś wypadnie, że covid, że ktoś nie pojedzie. Ja się nie zdziwię, jak Polacy w tym pokręconym sezonie wywalczą mistrzostwo Europy z Jerzym Brzęczkiem w roli selekcjonera - dodał.

- To jest sezonu paradoksów. To byłby wielki paradoks. Dopiero wtedy wszyscy przepraszalibyśmy Małgorzatę Domagalik i nazywali Jerzego Brzęczka Kazimierzem Górskim naszych czasów - zakończył swoją wypowiedź dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite spotkanie na dnie oceanu. Niezwykle rzadki okaz, naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Planujesz kupno samochodu? Nadchodzi idealny moment - ekspert zdradza, dlaczego
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News