Mike Tyson Wójt
screen youtube.com Gmina Żelazkowo/Instagram Mike Tyson
Autor Łukasz Kowalski - 4 Października 2020

Polski wójt zadziwił wszystkich radnych. Na sesję rady gminy zrobił sobie...tatuaż Mike'a Tysona (WIDEO)

Mike Tyson przez lata swoich występów na ringu był dla wielu niedoścignionym wzorem sportowca. Przez lata dzierżył tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Jednak poza ringiem wciąż wzbudza wiele emocji i to nie zawsze dobrych. Legendarny bokser znalazł swojego naśladowcę również w Polsce.

Mike Tyson stał się postacią niemal ikoniczną. Jest już stałym elementem nie tylko amerykańskiej popkultury. W wielu dziełach, czy to utworach muzycznych, czy filach znajdziemy nawiązanie do legendarnego boksera. Również w Polsce "Bestia" cieszy się wielką popularnością.

Gmina Żelazków – transmisja na żywo

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  2. 32 tys. zł dopłaty. Wystarczy, że masz odpowiedni typ domu
  3. Legia Warszawa nie rozegra swojego meczu. Stwierdzono koronawirusa, spotkanie przełożone
Tragedia z samego rana, nie żyje trener reprezentacji Polski. Ciężko zachorowałTragedia z samego rana, nie żyje trener reprezentacji Polski. Ciężko zachorowałCzytaj dalej

Mike Tyson inspiracją dla polskiego wójta

Jednak zapewne nigdy nie sądził, że przykład z niego weźmie wójt Polskiej wsi. Chodzi o nietypową sytuację z niewielkiej gminy Żelazkowo w Wielkopolsce. Wójt tej gminy Sylwiusz Jakubowski niejednokrotnie był już bohaterem lokalnych mediów, a wszystko przez swoje zachowanie.

Kilka lat temu o samorządowców zrobiło się głośno z powodu jego zachowania pod wpływem alkoholu. Jakubowski miał udzielać ślubów znęcać się nad rodziną, a także pojawiać się na uroczystościach pod wpływem. Sam wszystkiemu zaprzeczał w jednym z wywiadów, jakie udzielił Wirtualnej Polsce.

- To jest spotęgowane przez ludzi. Używam alkoholu jak wszyscy. Nie wsiądę w samochód po alkoholu. Policja mnie zatrzymuje. Wiedzą, że nie jeżdżę po alkoholu, więc nawet mnie nie sprawdzają - przekonywał rok temu w rozmowie z WP. Teraz znów o wójcie gminy Żelazkowo zrobiło się głośno.

Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Wójt gminy Żelazkowo skopiował tatuaż Mike'a Tysona

Ostrów24.tv informuje, że Jakubowski zaskoczył radnych swoim wyglądem podczas sesji Rady Gminy. Samorządowiec na zebraniu pojawił się z tatuażem na twarzy, który znają wszyscy kibice sportu na świecie. Chodzi o wzór, jaki posiada na twarzy właśnie Mike Tyson. Jakubowski postanowił zrobić sobie identyczny.

Lokalne media donoszą, że wójt Żelazkowa tatuażem na twarzy chciał wymusić posłuch wśród radnych gminy, którzy nie udzielili mu wotum zaufania. Jakubowski zagroził radny, że albo udzielą mu wotum, albo on zakręci kurek z pieniędzmi na lokalne inwestycje. Wszystko nagrały kamery.

- Albo się ugniecie i zaczniecie z wójtem współpracować… albo c’est la vie (to jest życie). Koniec kropka - można usłyszeć na nagraniu z sesji Rady Gminy. Lokalne media donoszą, że tatuaż nie jest przypadkowy. Jakubowski podobno jest wielkim fanem Tysona i był nawet na jego walce z Andrzejem Gołotą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  4. Wayne Rooney na ustach całej Anglii. Piękny gol odebrał nam mowę, huknął jak za najlepszych lat (WIDEO)
  5. Wdowa po Tomaszu Mackiewiczu spełni marzenie męża. Piękny gest, łzy same napływają do oczu
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News